eurythmiebaroque

S itibaren Lukashivka, Cherkas'ka oblast, Ukrayna itibaren Lukashivka, Cherkas'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu S itibaren Lukashivka, Cherkas'ka oblast, Ukrayna

S itibaren Lukashivka, Cherkas'ka oblast, Ukrayna

eurythmiebaroque

Kitap okuduğum an bu kitaba kesinlikle aşık oldum. Tabii ki, en sevdiğim konulardan biri olan Salem cadı denemeleriyle ilgilenmesine yardımcı oluyor. Çok fazla vermeden Connie, ölen büyükannesinin evini satışa hazırlamaya çalışırken tezi üzerinde çalışan bir yüksek lisans öğrencisidir. Büyükannesinin şeylerini sıralarken, üzerinde “Kurtuluş Danimarkalı” yazılı bir kağıt parçasıyla karşılaşır. Connie biraz araştırma yapar ve Kurtuluş'un cadı duruşmaları sırasında sanıklardan biri olduğunu öğrenir. Bu keşif tez konusuna yol açar. Çok daha fazla cadılık, tezi ve ev gerçekleşir ve Connie sevilen birini kurtarmak için savaşmalıdır. Her ne kadar Connie'ye iki sorumluluğu (tezi ve evi) hakkında inanılmaz derecede motive olmadığı için boğmak istediğim zamanlar olmasına rağmen, hikayede hala çok sarılmıştım. Katherine Howe, Barnes and Noble’ın First Look sitesindeki tartışma sırasında devam filmi olasılığını belirtti ve umarım yazıyor. Hikaye kesinlikle bitmedi. ARC İncelemesi

eurythmiebaroque

Bu kitabı ortaokuldayken okudum ve tamamen ve tamamen ters çevirdim. Çılgınca ve körü körüne hayrandı. (Körü körüne vurgu.) Herkesi okudum. (Özür dilerim, anne. Gerçekten.) Bu yüzden işyerinde gizemli bir önlük ortaya çıktığında, elbette kontrol etmek zorunda kaldım. İyi. Kesinlikle korkutucu. Ve kesinlikle hızlı tempolu. Çok hızlı tempolu. Nefes almak ve Stacy'nin içinde bulunduğu tüm tehlikeyi ve üzerinde çalışması gereken her şeyi düşünmek için bir sayfa bile alamıyorsunuz. Bence her şey birkaç gün içinde gerçekleşiyor, ki bu çılgınca. Arsa hala ilginç - 13 yaşında bir ev soygunu yanlış gitti, komaya girer ve 17 yaşındayken uyanır, aynı soygunda onu kimin vurduğunu ve annesini öldürdüğünü ve anlamaya ihtiyaç duyar Hâlâ 13 yaşındayken nasıl hissedilir 13. Bunca yıldan sonra hala eğlencelidir ve yan romantizm sadece biraz slayevidir, 23 yaşındaki en azından bir ilişki geliştirmeden önce bekleyeceğini söyler. Sonuçta, hala 13 * g * hissediyor. Sonuçta, çok daha kötü olabilirdi!

eurythmiebaroque

Vezüv'de patlama hakkında serin tarihi kurgu kitabı. Harika karakterler, hızlı tempolu arsa ve sevimli bir son. Sevdim!

eurythmiebaroque

Uzun ama yarattığı karakterlerden keyif aldım. Ortaçağ hayatının büyüleyici bir resmini, iğrenç antagonistler yaratma yeteneğini boyar!

eurythmiebaroque

Etkili bir şekilde yazılmış: Seçim konusunu çeşitli perspektiflerden, kültürel, psikolojik, evrimsel ve iş dünyasından alır. Başlangıç ve son bölümler en iyisiydi; Menlo Park reçel denemesini tarif ettikten sonra gerçekten çıkar. Genel olarak, kitabın en havalı kısımları, seçim konusunu içeren önemli psikolojik deneylerin tanımını ve damıtılmasını içeriyordu. Daha derin düşünebileceği bir seçenek, ahlakımızın karar verme sürecini nasıl etkilediğidir. İnsanların “iki kötülükten daha iyi” seçimlerini zorlaştırması gereken vakaları ifade eder, ancak bu durumlarda seçicilerin iç düşünce süreçlerini açıklamaz. Genel olarak Iyengar, üzerinde düşünülmesi gereken birçok düşünme noktasına toplanır.

eurythmiebaroque

Onu sevdim. Bu yazar çok yaratıcı ve gülünç derecede komik. Tüm kitaplarını seviyorum ve yeni bir kitap çıkardığında her zaman göz kulak olun.

eurythmiebaroque

Read this book for a class on surveillance. Absolutely fascinating as it revealed tracking mechanisms and "control" tactics that are out of our general awareness unless we pay attention.