olegstekachev

Oleg Stekachev Stekachev itibaren Lysogorskaya, Stavropol Krai, Rusya itibaren Lysogorskaya, Stavropol Krai, Rusya

Okuyucu Oleg Stekachev Stekachev itibaren Lysogorskaya, Stavropol Krai, Rusya

Oleg Stekachev Stekachev itibaren Lysogorskaya, Stavropol Krai, Rusya

olegstekachev

Bir dil öğretmeni olarak öğretimime başvuracağım ve öğrencilerle paylaşacağım birçok bilgi buldum. Eğitim alanında genellikle tam bir anlayışa sahip olmadan "beyin bilimi" ni ifade eden öğretmenler beni rahatsız ediyor. Ayrıca, bu konuda eğitimciler veya sinirbilim alanının hemen dışındaki kişiler tarafından yazılmış birçok kitap var. Medine gerçekten eşyalarını biliyor gibi görünüyor ve insan beyninden sonsuz bir şekilde etkileniyor ve merak ediyor. Sadece iki şikayetim var. Birincisi, bilimi göstermek için kitap boyunca serpiştirdiği fıkralar her zaman ilginç veya yararlı değildir. Onların yarısını kesebilirdim. Bence sadece bir formül izlemeye ve her zaman gerekli olmayan sert bilimi desteklemeye çalışıyordu. İkinci olarak, kitap "iş" uygulaması olmadan daha güçlü olurdu düşünüyorum. Bunu öğrenme ve okul hakkında yapın ve gerisini başka bir kitap için saklayın.

olegstekachev

Bu kitabın ilk yarısı oldukça yavaş ilerledi, ancak tüm favori karakterlerim yeniden ortaya çıktıktan sonra gerçekten aldı. Snyder'ın yeni kitabı Storm Glass Opal'a odaklanacak gibi görünüyor, bu yüzden Opal'ı ana karakter olarak nasıl sevdiğimi merak ediyorum.

olegstekachev

yeni favorilerimden biri

olegstekachev

Bu benim en sevdiğim kitaplardan biridir. Genel olarak ve ulusun kendisini tanımlamak için mücadele ettiği ve büyük İrlandalı Canlanma'nın ortasında, genel olarak ve yirminci yüzyılın başlarında İrlanda bağlamında kimlikle mücadele hakkında harika bir hikaye.