print365ie8ee2

Aine Philip Philip itibaren Sonador, San Sebastián 00685, Porto Riko itibaren Sonador, San Sebastián 00685, Porto Riko

Okuyucu Aine Philip Philip itibaren Sonador, San Sebastián 00685, Porto Riko

Aine Philip Philip itibaren Sonador, San Sebastián 00685, Porto Riko

print365ie8ee2

Bunu birinden ödünç aldım ve asla geri vermedim. yaklaşık iki yıl önce okuyun ve son zamanlarda tekrar okuyun ... iyi bok

print365ie8ee2

** spoiler uyarısı ** Meh ... bir yandan, bu ciltte büyük bir eski çatışan pislik olsa bile sevdiğim birçok Byakuya var. Öte yandan, sevmediğim çok sayıda Mayuri var, çünkü o çılgın bir psikondur. Tamamen iğrenç ve her ne zaman ekrandayken titretiyor, ama sanırım bu ilk savaştan sonra tonlanmıştı. Demek istediğim, burada olduğu kadar kötü bir yer yok, insanları çocuklarını yakmaktan ve kafataslarında delikler kazmaktan, sonra Ishida'yı işkence sonrası dedesinin bir fotoğrafıyla alay etmekten bahsediyor. İsa. Anime'de sadece dolgu maddesi olduğunu biliyorum, ancak Kasumi-Ooji ailesi hakkındaki yayda, üçüncü kadronun yeni atanan üçüncü koltuğunun gotei saflarında hiçbir yere ulaşamayacağından şikayet ettiğini ilginç buluyorum. çünkü shinigami arkadaşını ölümden korumak için yeterince umursamadı. Yine de, bu ciltte, astlarına çok az önem veren Kaptan rütbesine yükselen bir adam görüyoruz, hayatlarını dikkatsizce atacak. Araştırmalarının ve bilimsel yeteneklerinin Soul Society'nin TOPLAM PSİKO olduğu gerçeğini göz ardı edebileceği kadar büyük olduğundan şüpheliyim. Oh, burada ayrıca Yoruichi'nin gerçek formunu ve Byakuya'nın (d) etiket oynamayı sevdiklerini de öğreniyoruz. Whee!

print365ie8ee2

** spoiler uyarısı ** Bu inanılmaz bir kitap, Graham Rawle, altmışlı Kadınların Dergilerinden kupürleri olan bir kitap yarattı. Norma giyinmeyi çok seviyor, bu yüzden kitabın büyük bir kısmı Norma'nın elbiselerini, kemerlerini ve şapkalarını anlatıyor. Bu kıyafetler bana annemin çocukken aldığımız Lana Lobell kataloglarını hatırlattı, onları sevdik ve her zaman saatlerce göz attık. Ama Norma’nın annesi ona neden bu kadar kızıyor, özellikle de çok güzel ve kıyafetleriyle acı çekiyorsa? Zor kardeş Roy ile bir ilgisi var mı? Norma ve Roy hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuz için drama yavaş yavaş gelişir, özellikle Roy bir kız arkadaşı Eve aldığında. Kriz olduğunda ve Eve Norma / Roy hikayesini tanıdığında her şey yolunda gidiyor. Bu, yanlış bedenlerde hapsolmuş, çok karışık, üzgün ve yalnız insanların trajik ve yürek parçalayan bir hikayesi.

print365ie8ee2

betta sonra kobey