shisiorushel

Shisio Rushel Rushel itibaren Matkino, Ivanovskaya oblast', Rusya, 155717 itibaren Matkino, Ivanovskaya oblast', Rusya, 155717

Okuyucu Shisio Rushel Rushel itibaren Matkino, Ivanovskaya oblast', Rusya, 155717

Shisio Rushel Rushel itibaren Matkino, Ivanovskaya oblast', Rusya, 155717

shisiorushel

Genius ve eksantriklik. Olağanüstü. İngiliz eksantriklerinin büyüleyici olması ve Amerikan eksantriklerinin genellikle tuhaf ve biraz korkutucu olması neden?

shisiorushel

Bu hafta sonu bunu kitap kulübü için okuyordum. Ama içine almakta zorlanıyorum. Komplo teorisi için kızgın ve ağır görünüyor. Ayrıca gereksiz. Ancak kadın türlerine yönelik bazı adaletsizlikler hakkında farkındalık yaratmadaki rolünden dolayı kredi vermek zorundayım.

shisiorushel

Ben gençken bu kitabı okuyun, şimdi hala hatırlayın, çok güçlü bir okuma. O zamandan beri birkaç kez oku. Hayatında biraz kaybolabilecek olanlara önerin.

shisiorushel

Şovu görmedim ama Ned Stark'ı Boromir olarak hayal ediyorum.

shisiorushel

"Nasıl uyuyabilirim?" Psiko-Korsan'a sorar. "Uyumaya gidersem beni süreklilikten kurtarmaya karar verebilirler ve sonra asla uyanmayacağım." Hayvan Adasının krizden sonraki gerçeküstü çalışması, şu anki yeniden başlatma ile ilgili kötü hisler için en iyi panzehirdir. Dövüş ve kahramanlık konusunda kararsız olan çok insan Buddy Baker, dünyayı gezegendeki her yaratık için daha iyi bir yer haline getirmek istiyor. Bazen vejeteryanlık ve hayvan hakları konusundaki argümanları en üsttedir, ancak dördüncü duvarı parçalara ayırırken sistemik değişim için tartışan bir süper kahraman okunmaya değer değildir.

shisiorushel

HEA olacağını bildiğim bir kitap istedim, bu yüzden bunu seçtim ve hayal kırıklığına uğramadım. Bu, geçmişte okuduğum bir sürü Harlequin dizisi kadar okumak değildi, ama çok hoşuma gitti. Brodie'yi gerçekten çok sevdim ve kim olduğunu hissetmeye çalıştığı mücadelenin derinliğine şaşırdım. Alex'in büyükannesi Naddy, bir hikayede çok ihtiyaç duyulan komik bir rahatlamanın onsuz çok ciddi olabileceğini belirtti.

shisiorushel

Bu kitap, özellikle şiir / edebiyat meraklısıysanız ve Oregon kurgularını seviyorsanız (David James Duncan düşünün). Hatta genellikle sevmediğim zamanlarda bazı sihirli gerçekçilikleri ustalıkla birleştiriyor. Karakterler benim için çok gerçekti ama sanırım bir kısmını Oregon kıyılarında okudum ve Astoria'da birkaç yıl önce önemli miktarda zaman geçirdim diye acıtmıyor. Megan gibi, bunu da "beni halka ağlatan kitaplara" eklemek zorunda kalacağım (çok değil, dürüst!). Hangi kısmı bile hatırlamıyorum, ama hatırlıyorum ama puslu olamayacağım kadar dürüstlük ve güzellikle yazılmış. Erin ve Marissa, yardım edemem ama sevmek zorunda kalacağınızı düşünüyorum.

shisiorushel

Sevdim. Sadece okuyun ve tavsiye ederim

shisiorushel

Korkunç ama parlak yazılmış

shisiorushel

Kadınlar ve ilişkiler hakkında kısa öykülerden oluşan harika bir kitap. Pam Houston bu hikayelerde büyük bir espri anlayışına sahip.

shisiorushel

Beklediğimden çok daha iyi. "Ben bir 2 kolayca yönetebilirsiniz." "Tamam, üç, kolayca." "Tanrım, gittikçe daha iyi oluyor!" Güçlü 4.

shisiorushel

I was surprised at how readable this book was-full of lots of interesting intrigue.

shisiorushel

I liked the story, found it interesting but more than the story i really loved the language, it was very "pretty"