dertart

Dert Art Art itibaren 17044 San Giovanni SV, İtalya itibaren 17044 San Giovanni SV, İtalya

Okuyucu Dert Art Art itibaren 17044 San Giovanni SV, İtalya

Dert Art Art itibaren 17044 San Giovanni SV, İtalya

dertart

Translating...

dertart

Bu kitabı yanlışlıkla emretti. Son zamanlarda benzer pek çok başlık görünüyor. Ama sahip olduğumdan ve fillere bayıldığımdan, yine de okuyun. Yaptığım için çok memnunum. Çok güzel bir hikaye. Bir erkek ve kız kardeş fil, çok susuz ve neredeyse ölmüş bir İngiliz limanının rıhtımlarına gelir. İki filin bakımını ve iyileşmesini üstlenen bir zararı olan zengin bir adama götürülürler. Fil biyolojisi hakkında çok şey kitabın ilk bölümünde açıklanmıştır. Ve bekçi, Tom Page kitabın ana insan karakteri olur. Filler Tom'un sevgisi ve nazik bakımı ile büyür ve gelişir. Ancak, tür sahibi ölür ve başka bir ülke beyefendisine satılır. Tom ve Jenny, dişi fil, sonunda başka bir mülke, sonra da bir hayvanat bahçesine gidiyorlar. İlk sahipler kibar ve yardımsever, ancak hayvan sahibinin oğlu Jenny'yi eline almaya karar verdiğinde, sonuçlar trajik ve hayat değiştiriyor. Bu hoş ve inandırıcı bir okumaydı. Ralph Hefler tarafından bir fil, Modoc'un yer aldığı başka bir sözde anıdaki olaylardan çok daha inanılır. Ama bu kitap bana Modoc'u ve bazı maceralarını hatırlattı.

dertart

Harika kitap. Organik gıdalar ve enerji üretimi hakkında daha önce hiç düşünmediğim bazı fikirler / noktalar ekledim.

dertart

Beton süslemelerin nasıl yapıldığını okumak istedim çünkü Lily Fest'te 2 kuş banyosu ve bir basamak satın aldım. Onları bana satan sanatçıların, nesneleri yapmak için ne kadar çalıştıklarını gördükten sonra yeterli para kazanmadıklarını düşünüyorum! Bu kitabı okuduktan sonra gösterdikleri çabayı daha da takdir edeceğim!

dertart

What a masterful bit of writing. This book brought new insights and fresh perspectives on a part of our history that continues to mold 150 years after the fact.

dertart

I did not enjoy the last couple of Scarpetta books, but found this one to be all they weren't. This time she and the troops are in New York. The forensics are excellent and the plot and characters well rounded. A good read.