lettersoup

Lettersoup Typefoundry Typefoundry itibaren Lot 28, PE, Kanada itibaren Lot 28, PE, Kanada

Okuyucu Lettersoup Typefoundry Typefoundry itibaren Lot 28, PE, Kanada

Lettersoup Typefoundry Typefoundry itibaren Lot 28, PE, Kanada

lettersoup

Meydan okurcasına cinsel açıdan açık fikirli olanlar için harika bir kitap! Aksiyon ve iyi gelişmiş karakterler için harika.

lettersoup

Bu çok umut verici başladı, herhangi bir psişik suçla mücadele kurumu öncülünü seviyorum. Aslında bunun böyle olmadığı ortaya çıktı. Ayrıca, sanırım M / M / M / F'yi görmedim, çünkü Reily bir kız olduğu ortaya çıktığında biraz atıldım. Ama bunu aştım ve karakteri sevmeye başladım. Hikaye, komadan yeni çıkmış ve sevdiklerini gören bu adamdan, üç ateşli erkekle çevrili bu piliç hakkında olmaktan, dikkatimin azaldığı andan itibaren. Kitabın ilk yarısı 4 yıldız, ikinci yarısı sadece 2.5 verirdim. Düzenleme: Bu kitap hakkında ne kadar çok düşünürsem, bunun için 6 $ ödediğimden daha sinirli olurum. Daha önce de bir netice verebileceğimi düşünmeden önce (kitap 1 olduğunu söylediğinden) ama şimdi paramı boşa harcamadığımı kesin olarak biliyorum. 3 yıldızdan 2 yıldıza geçiyorum.

lettersoup

Film grubuna bir kitap döngüsü tamamlayarak 10. yılını kutlayan kitap grubum için M * A * S * H okudum. (Tartışmamıza başlamadan önce filmi izliyoruz.) M * A * S * H'nin 1968'de yayınlandığında neden en çok satan olduğunu görebiliyorum - cerrah kahramanlarının mastikleri uzak bir savaşın saçmalıklarını ve israfını protesto ediyor Asya, nihayetinde Amerikan yolunun üstünlüğünü ve asaletini doğrular. Unutulmaz karakterler genellikle tür ve popüler kurgudan kaynaklanır - Dracula ve Sherlock Holmes iki örnektir - ancak M * A * S * H ince kaynak malzemedir, Robert Altman filmi için bulanık bir taslaktır ve ilham verdiği uzun soluklu TV dizisidir. . Birkaç çarpıcı pasaj dışında, kitap, klişeler, duygusallık ve tüylü köpek hikayeleri için, Kore Savaşı sırasında bir mobil Amerikan cerrahi hastanesi olan ortamının gücünü feda ediyor. M * A * S * H ekibinin şaşkınlığı ve yarı anarşisi bugünün standartlarına göre tuhaf görünüyor. Hooker'ın ırkçılığı ve cinsiyetçiliği bile tuhaf görünüyor, ancak "gook" kelimesinin gündelik kullanımı beni hala korkutuyordu ("towelhead" veya "sand nigger" in benzer kullanımı bugün beni korkutabilir). Yarın Altman filmini izlediğimde Hooker'in hikayesine yeni bir bakış getirmeyi umuyorum - yakında TV dizilerinin DVD'lerini sipariş etmeyeceğim.