2569649374ce18

Ling Liu Liu itibaren 70000 Beydili Köyü/Karaman Merkez/Karaman, Türkiye itibaren 70000 Beydili Köyü/Karaman Merkez/Karaman, Türkiye

Okuyucu Ling Liu Liu itibaren 70000 Beydili Köyü/Karaman Merkez/Karaman, Türkiye

Ling Liu Liu itibaren 70000 Beydili Köyü/Karaman Merkez/Karaman, Türkiye

2569649374ce18

Sonunda ne oldu? Devam filmi var mı?

2569649374ce18

Bir süredir oldu, bu yüzden her şeyi hatırlamıyorum, bunun harika bir destan olduğunu söyleyebilirim ve bir sonrakinin çıkmasını bekleyemem!

2569649374ce18

Karakterler: Ana karakterimiz Senna (Brusenna) çekingen, naif bir kız olarak başlıyor, ancak insanlar hayatına girerken ve annesi çağrıldığında bir cadıya gidiyor. Senna hızlı adapte olmalı ve bu kitaptaki karakteri içinde büyük bir büyüme görüyoruz. Joshen, kitabın çoğu boyunca sevgi ilgisi ve koruyucusu, tanıştıkları andan itibaren, onu güvende tutmak için bir görevden daha fazlasına özen gösteriyor. Konu: Cadılar, Brusenna'nın annesini Kara Cadı'ya karşı kendilerini savunmaya yardım etmeye çağırdığında, Senna kendisi için savunmaya bırakılır. Davetsiz misafirlerin evine girdiği zaman, annesini aramaya gitmekten başka seçeneği yoktur ve bu arada onu bulduğu zaman Karanlık Cadı ile savaşması gereken tüm büyüleri öğrenir. Koruyucusu Joshen'in yardımıyla, annesinin ve tüm yakalanan Cadıların savaşa ve kurtarılmasına hazırlanmak için olabildiğince öğrenerek, araziyi dolaşıyor. Özgünlük: Birçok Cadı hikayesi okudum. Şarkı kitabında büyüleri olan bazı kitaplar var, bu kitap gerçekten büyü dokumalarının ana kaynağı olarak odaklanıyor. Ama bu hikayeyi yönlendiren ana karakter. Sadece doğa ile ilgili olan büyüye gerçek bir odaklanma vardır. Rüzgar, su, hayvanlar veya bitkiler olsun. Senna, Genç Yetişkin kitabında karşılaştığım en kararlı, güçlü kafalı kadınlardan biridir. Ve bir görevde güçlü bir kadının önüne geçmek istemiyorsun. Yazma: Romanın ilerleme hızı sabittir. Çok fazla diyalog ve sürekli hareket var. Senna'nın yeni büyüler öğrenmesi ve zaman alması gereken bir an olduğunda, kitap bir sonraki etkinliğe atlayacak ve bizi boş zamanla dolduracak. Yani her zaman hikayeyi ileriye taşıyacak bir şeyler oluyor. Harika açıklayıcı sahneler, okuyucu gerçekten kendileri için yaşıyor gibi hissediyor. Krista’nin Derecesi: Kitabın özeti, hikayeye gerçekten neyin dahil olduğuna çok az değiyor. Okuyucu Senna ve Joshen'in seyahatleri sırasında birkaç farklı karakterle tanışır. Hikaye daha fazla geliştiğinde, bunun annesiyle tekrar bir araya gelme arayışından daha fazlası olduğunu görebilirsiniz. Senna yumuşaklığını kız gibi koruyabiliyor, ancak Cadılar'a karşı yanlışların üstesinden gelme kararlılığı ve şiddeti hesaba katılması gereken bir güç. Başladığımda düşündüğümden tamamen farklı bir hikaye oldu.

2569649374ce18

Bir kız, bir gün ölü dövülmüş babasını bir bilardo salonuna kadar takip ettikten sonra bilardo oynamayı öğrenir. Propietor ona öğretir. Yaşamında tuzağa düşmüş hisseden üzgün anne ve kız kardeşi ile belirli psikolojik sorunları olan ev hayatı. Annem öldükten sonra New Orleans'a gider, annesinin önceki beau ve seveceği bir adamla tanışır.