nikigapeb8bc

Niki Tsanov Tsanov itibaren Bhilauni, Chhattisgarh, Hindistan itibaren Bhilauni, Chhattisgarh, Hindistan

Okuyucu Niki Tsanov Tsanov itibaren Bhilauni, Chhattisgarh, Hindistan

Niki Tsanov Tsanov itibaren Bhilauni, Chhattisgarh, Hindistan

nikigapeb8bc

Bunu bir hevesle aldı ve gerçekten iyi olduğu ortaya çıktı. Bazı insanlar siyah-beyaz fotoğraflar tarafından zorla yenilik olarak ertelenebilir, ama aslında benim için çalıştılar. Perili ve ilginç.

nikigapeb8bc

Dr. Jacobs tarafından önerilen

nikigapeb8bc

Bu kitabı Goodreads'den kazanacak kadar şanslıydım. Yaşasın! Bu kitaptan keyif aldım ama umduğum kadar değil. "Kötü" olduğu için değil - değildi. İyi yazılmıştı, iyi karakterleri vardı (kötü adam özellikle nefretliydi), tarihsel olarak ilginçti, vb. Kesinlikle benim için, sadece kayıp kitaplar değil, bir cinayet gizemi haline geldiğinde, yaklaşık yarım yol aldı.

nikigapeb8bc

Genelde arkeoloji / antropoloji ile ilgilenmiyorum, ama bu beni çok etkiledi. Bu cesetler çoğunlukla Danimarka'da bataklıklarda bulundu. Bataklıklardaki asidik su, bedenleri o kadar iyi korudu ki, onları bulan insanlar son cinayet kurbanları olduklarını düşündüler ve genellikle polisi aradılar! Demir Çağı'ndan 2.000 yaşında oldukları anlaşılıyor. Fotoğraflar şaşırtıcı. Sudaki tanenlerden alınan koyu ten dışında, bu insanların bazıları sadece uyuyor gibi görünüyor. Beyinleri ve göz küreleri bile korunmuştu. GÜZEL! Bedenlerde bulunan nesnelerden uzmanlar, bu insanların çoğunun bereket tanrıçasını yatıştırmak için ritüel insan kurbanları olduğunu belirleyebildi, böylece bolca hasat sağlayacaktı. Bu kitabın modern versiyonunda bilgisayarlarının önünde mumyalanmış insanların keşifleri yer alacak. Blog İnsanlar :-)

nikigapeb8bc

must read.

nikigapeb8bc

Hilariously horrible.