dangminhche583

Dang Minh Chau Minh Chau itibaren Tarata Province, Peru itibaren Tarata Province, Peru

Okuyucu Dang Minh Chau Minh Chau itibaren Tarata Province, Peru

Dang Minh Chau Minh Chau itibaren Tarata Province, Peru

dangminhche583

Bu Wildwood Dancing'in "refakatçi romanı" dır. Sevdiğim için tüm malzemelere sahip: Orta doğu (İstambul'a gidiyorlar), güçlü periler, normal dünyadaki düzenli kız perilerin vb. harika, bitirmek için geç kaldı. Bu yazarı seviyorum!

dangminhche583

İlk 70 sayfa için bu kitabı gerçekten sevmedim. Bu sadece gerçek bir politik delikti. Ancak, kitap devam ederken daha fazla zevk almaya başladım ve Buckley'nin gret mizahı yanıp sönmeye başladı. Sonunda kitabı gerçekten sevdiğimi hatırlıyorum, ama bitirdikten sadece birkaç hafta sonra, benim hayatım için neler olduğunu hatırlayamıyorum, bu da bir kitabı ne kadar sevdiğimi ölçmede gerçek bir baromoter. Böylece, üç yıldız gerçekten zevk olduğunu hatırlamak için, ama hikaye hatırlamak mümkün değil.

dangminhche583

Kitap, dünyanın farklı yazarlarından 7 kısa öykü içeriyordu. Kitaptaki yedi öyküden, Körler Şehri'nin Ht. Jay. Konuşalım. Körlüğü okuyan biri için kör şehir hakkında bir hikaye görmek garip olmayabilir. Ama bu hikayeyi sadece sevmekle kalmadım, aynı zamanda aklıma da dahil olduğunu itiraf etmeliyim. Bu hikayede birkaç gün boyunca kör olan insanlarla karşılaşmıyoruz. Daha ziyade, bir vadinin ortasındaki uzak bir köyde insanları zaman ve nesilden nesile gözden kaybeden buluyoruz, böylece yeni nesiller kapalı ve gözden uzak olmasına rağmen vizyon fenomenini hiç anlamıyorlar. Bu körlüğü doğal bir fenomen olarak yaşıyorlar ve hayatlarına devam ediyorlar. Bir vizyoner, birkaç nesil körlükten sonra bir köye girdiğinde ve önce kör bir kralın kör şehrinde öldüğünü düşündüğü ölçüde, bir süre sonra kendilerine karşı zayıflıklarını fark eder. Hikayeyi anlatmak istemiyorum. Sadece bu insanların çevrelerindeki dünyayla nasıl başa çıktıklarının benim için çok ilginç olduğunu yazmak istiyorum. Nesilden nesile değişmiş ve körlüklerine uyum sağlayacak şekilde ifade edilen ideolojiler benim için ilginçti. İlginç ve tanıdık ... Görme Engelliler Şehri'nin Hikâyesi, Görme Engelliler Ülkesi olarak da adlandırılan Fountain Publishing tarafından yayınlandı. Hangi çevirinin daha iyi olduğunu bilmiyorum ama okumanızı tavsiye ederim. 5 Mart 89 Perşembe

dangminhche583

Bunu okumak için sabırsızlanıyordum. Eşleşmeyi, The Society'yi ve herkesin hayatını ve hoş bir romantizmi nasıl adadığını çok sevdim. Aksine bu kitap daha çok, etrafta koşmakla ilgilidir, hiçbir toplum ve birçok soru, yalan ve güven meselesi. Ben sevdim, ama eşleşen kadar iyi değildi. Sadece yüksek beklentilerim nedeniyle dissapointed hissettim. Hikayenin sonu üçüncü kitabı merak etmemi sağlıyor, ancak bu kitabın neye katkıda bulunduğunu göremiyorum. Çok hoşuma gitmediğimi bilmiyorum. Öykü, Cassie ve Ky'un bakış açısıyla, birçok perspektiften anlatılıyor. Ky'in hikayenin yanını görmek hoşuma gitti, ama onu bu kitapta daha az karakter olarak sevdim. Tüm bu sırları saklıyor ve sürekli düşünüyor ve hala onu gerçekten anlamıyorum. Öte yandan Cassie, hala ondan hoşlanıyorum, bu kitapta biraz daha geliştiriyor ve hala aynı karakterde kalıyor. Ayrıca bazı yeni karakterlerle tanışıyoruz (spoyleri görüntüle). çoklu bakış açısı bazen beni şaşırttı çünkü kimin POV olduğunu unuttum (çoklu bakış açısı kitaplarında daha sık karşılaştığım bir sorun). Ancak bu kitap bölümün başında POV adını içeriyordu, bu yüzden en azından yardımcı oldu. Ve son. Nerede kaldıklarını sevdim, ama yine de bu kitapta olan her şeyin önemini göremiyorum. (görünümü spoiler) Sonuç olarak ben çok yüksek expetctations vardı çünkü disapointed oldu. Ama yine de iyi bir okuma.