noerandersen

Kasper Noer Andersen Noer Andersen itibaren Zorneding, Almanya itibaren Zorneding, Almanya

Okuyucu Kasper Noer Andersen Noer Andersen itibaren Zorneding, Almanya

Kasper Noer Andersen Noer Andersen itibaren Zorneding, Almanya

noerandersen

Dine hızlı, eğlenceli ve ısırgan bir hiciv. Bu Bokononist ezgilerin bazıları da akılda kalıcı.

noerandersen

İlk Dean Koontz romanım. Söylemeliyim ki, yazısından oldukça etkilendim. Yoğun, esprili, gizemli ve büyüleyici. Bu hikayeye gerçekten kapılmıştım; Bartholomew'i çok sevdim! Bu çocuk inanılmaz. Kuantum mekaniği teorisini takip ettiğimden emin değilim, ama sonra tekrar, Koontz'un "Kimse kuantum teorisini anlamıyor" kitabının başına koyduğu bir alıntıyı alıntılamak için. Haha. Bunun fikrinin hiçbir şeyin tesadüfi olmadığı gerçeğini nasıl desteklediğini sevmiştim ... bir şeyin anlamsız olabileceğini ve "sadece gerçekleştiğini" düşünmemize rağmen, her şey daha önce Tanrı tarafından planlanıyor ve Eli her şeyde. Er ya da geç, gerçekleşen her şey iyi olacak ve hayatlarımızda harika şeyler yaratacak. Kitabın bu yönünü ve Koontz'un yarattığı unutulmaz karakterleri gerçekten sevdim.

noerandersen

at many points in the book, i find the main character absolutely repellent...and that's when i recognize myself a little in him. distressing.

noerandersen

Two poems from this collection I especially return to again and again: "Lecture IV" and "A Poetic State."

noerandersen

classic 'growing-up' story - perfect for the beach or angsty 13-year-old girls.

noerandersen

I was reading this book during the "great power outage of aught 3." The whole country losing power and modes of communication seemed quite plausible, which could explain why I love this book.

noerandersen

The book is written beautifully and helps one find that inner peace to love anyone (and not just romantically). We've forgotten how to give ourselves to someone 100% because we place things before others. I suggest you read this to figure out what I'm trying to say and not capable of finding the right words.