ljfrag

Laura Fragnito Fragnito itibaren Langthorpe, Boroughbridge, York, North Yorkshire YO51 9GD, İngiltere itibaren Langthorpe, Boroughbridge, York, North Yorkshire YO51 9GD, İngiltere

Okuyucu Laura Fragnito Fragnito itibaren Langthorpe, Boroughbridge, York, North Yorkshire YO51 9GD, İngiltere

Laura Fragnito Fragnito itibaren Langthorpe, Boroughbridge, York, North Yorkshire YO51 9GD, İngiltere

ljfrag

Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Çok basit. Hayýr, basit deđil ... yazýsý için güzel bir sadelik. Yaşamın tüm BS'sını ortadan kaldırmasını ve gerçekten ne yaşamanın ve neyin önemli olduğunu hatırlatmasını seviyorum. Her yakalandığımda buna geri dönmem gerekiyor. Gününde ve çağında bugünün kadınına çevirebilen modern bir kadın. O zaman kim olduğu için ona daha çok hayranım. Ayrıca, deniz beni her zaman sakinleştirir ve netlik sağlar, bu yüzden benim için iyi bir benzetme. Ve o bir New Englander - belki de kendimi senkronize ederken hissediyorum. Ne olursa olsun, bu kitabı her zaman seveceksiniz.

ljfrag

Kitap Raporu Konu: başından beri zor bir okuma, ama ilk 100 sayfadan sonra .. bu PARLAK Karakterler: bazı çok ilginç ve 'benzersiz' insanlar Yazma: gerçekten konuşma dili, günlük dil Bitiş: kesinlikle sevdim; son sayfada bile favori teklifim var Çocuk dostu? biraz ... küfür ve seks söz, ama kötü değil Okumalıyım? Evet! okulda okumak zorunda kaldım, ama kendimi sınıfın önünde okurken buldum.

ljfrag

Aslında bakmak oldukça eğlenceli. Yeni bir şey öğrenmedim, ancak diğer ülkelerden film afişlerini görmek özellikle güzeldi. Ayrıca orada mayyyyybe onu görmek için uygun değildi bir çift olmasına rağmen Falon tarafından zevk.

ljfrag

This book is highly concentrated on finding God. While its not of my faith, it didn't bother me and I enjoyed it enough. I don't think I'll pick up the rest of the series though.