armanddd93b66d

Armando Avenda Avenda itibaren 36070 Lovara VI, İtalya itibaren 36070 Lovara VI, İtalya

Okuyucu Armando Avenda Avenda itibaren 36070 Lovara VI, İtalya

Armando Avenda Avenda itibaren 36070 Lovara VI, İtalya

armanddd93b66d

Bu kitapta basketbol sahasında hiç atış kaçırmayan bir karakter var. Ne yazık ki dürüstlük, bu karakterin bana dayanmadığını itiraf etmeye zorlar (ve aslında, bana çok az benzerlik gösterir). Yine de favorilerimden biri: Birleşik Devletler'deki ırk ve kültürün bazı yönlerini lanet olası komik.

armanddd93b66d

Tüm Anne kitaplarını seviyorum.

armanddd93b66d

Bu kitabı 3 yıldız verirdim ama bu serinin genel hikayesini ve dallanan tüm romanları sevdiğim için çaba için 4 verdim. Zamanla Kayıp zaman zaman yavaştı ve kendimi kaymağını buldum, sadece iyi bölümlere ulaşmak için bölümlerin çoğunu attı. Son birkaç bölüm garipti, nihayet noktaya geldi gibi görünüyordu ama tutarlılık o kadar farklı hissettim bir şey kaçırmadım emin olmak için birkaç sayfa geri çevirmek zorunda kaldı. Korkunç bir kitap değil, dizideki favorilerimden biri değil, son kitabı ve Wolf Pact'i dört gözle bekliyorum. Ayrıca, kitap boyunca büyük harf olmayan kelimeleri fark eden oldu mu? Belki de sadece iBook'umdu?

armanddd93b66d

Gerçekten açık pasajların eksikliğini takdir ettim, çok ferahlatıcıydı. Ama bence arsanın en önemli kısımları kitabın son üçte birine itilmişti ve iyi gelişmemişti. Karakterler biraz fazla boyutlu görünüyordu. Onun en iyilerinden biri değil. Bunu "Tatlı Yalancı" ile karşılaştırın ve bu kitap ile büyük bir hayal kırıklığı için olurdu.

armanddd93b66d

Kısacası, Yaprak Evi içeride dışarıdan daha büyük bir ev hakkındadır. Biraz daha uzun bir özet: Johnny Truant bir el yazması bulur. Makale bir belgesel hakkında akademik bir makaledir. Bu belgesel, evinin içeride dışarıdan daha büyük olduğunu keşfeden ve garipliği keşfetmeye ve gittikçe videoya çekmeye karar veren Will Navidson tarafından oluşturuldu. Film hakkındaki akademik makale, kör olan Zampanò tarafından yazılmıştır. Will Navidson'un hikayesi, makalenin Johnny'nin hayatını etkilemeye başlamasıyla Johnny'nin hikayesinde anlatılıyor. Yaprak Evi rahatsız edici, yönünü şaşırtan ve dehşet verici. Bu kelimeler sadece arsayı değil, kitabın sunum şeklini de tanımlar. Birçok sayfada, kelimeler sayfada yukarı ve aşağı gider. Bazı parçalar geriye doğru yazdırılır. Metnin biçimlendirilmesi genellikle sözcüklerde gerçekleşen eyleme karşılık gelir. Her sayfada, kelimelerin gerçekte söyledikleriyle eşleştirildiğinde güçlü bir önsezme hissi yaratan sadece birkaç kelimenin olduğu küçük parçalar vardır. Arsa kesinlikle beni standart biçimde sunulduğu gibi yaptığı kadar etkilemezdi. Makale belgesel hakkında bilimsel bir makale olduğu için Zampanò'ın kitabın bölümleri, bol dipnotlar ve analizlerle bir tane gibi okundu. Johnny'nin metni, el yazmasını bulmayı ve okumayı tarif ettiği için kurguya benziyor. Akademi ve kurgu ve "kurgu olmayan" arasındaki dokumaya rağmen Yaprak Evi ritmini asla kaybetmez. Akademik ton aynı zamanda anlatıların dehşetine girmez; Kitabı yere koymam, ışıkları ve televizyonu açmam ve ürkekliği sarsmak için derin nefes alırken dolaşmam gerektiğinde zamanlar oldu. Bugüne kadar, ilk okuduktan iki yıl sonra, bazı sahneleri düşünürken hala titreme alıyorum. Kitabın son sayfasını çevirdiğinizde eğlence durmuyor. Yazarın kız kardeşi, daha iyi Poe olarak bilinen Ann Danielewski, kitabına bağlamak için Haunted adlı oldukça muhteşem albümünü yazdı (örnek şarkı sözleri: Johnny sevgili korkma / Sırlarını güvende tutacağım / Beni kör adama getir / Mavi evinde seni kaybettim). Perili, öldükten sonra keşfettikleri kardeşlerin babasının ses kayıtlarını ekleyerek kitabın bazı sürüngenliğini beraberinde taşır. Yaprak Evi'ni okurken bir Deneyimin ne olduğunu gerçekten anlatamam. Bazıları dipnotları ve bilimsel tonları çok hantal bulabilir, ancak bir şans vermek için kendinize borçlusunuz. Ve evinizde aniden daha önce olmayan bir kapı belirirse, Tanrı aşkına, oradan kurtulun.

armanddd93b66d

Ağabey, beyin yıkama, medya kontrolü, hükümet kontrolü, sansür ve yasak ile ilgili temaları seviyorum. Beyin sularımı şimdiki dünyamızın durumu ve devam eden zihin kontrolü çılgınlığı hakkında akıyorlar.

armanddd93b66d

Çok öngörülebilir, koştu biten, gerçekten bir James Patterson romanı değil, bu yüzden büyük bir gerilim bekliyorsanız - DEĞİL! ama yine de iyi bir hikaye ve oldukça iyi bir Ömür boyu film

armanddd93b66d

Biraz fazla.

armanddd93b66d

çok iyi