peerlessjoinery

Ava Stoneman Stoneman itibaren Bauple QLD 4650, Avustralya itibaren Bauple QLD 4650, Avustralya

Okuyucu Ava Stoneman Stoneman itibaren Bauple QLD 4650, Avustralya

Ava Stoneman Stoneman itibaren Bauple QLD 4650, Avustralya

peerlessjoinery

Bu kitap, insanların yaşam boyu sonuçları olan trajik ve korkunç sırlarla nasıl yaşadıklarını hayal etmenize gerçekten yardımcı oluyor. Sonu bildiğimi hissettim (ve yaptım) ama hayal kırıklığına uğratmadım. Bunun yerine 'o kadar düzenli değil' sonu daha gerçekçi oldu.

peerlessjoinery

Bu kitap birkaç yıldır kitap rafımdaydı ve ben her zaman "etrafta dolanacağım" ve bu meydan okuma mükemmel bir fırsat sundu. Başlık ilk olarak 1905'te yayınlandı ve Wharton'un İtalya'ya ziyaretlerini detaylandırdı. Bu kitaba girmekte zorlandım, çünkü İtalya'yı hiç ziyaret etmedim ve yarasadan hemen sonra, bana tanıdık olmayan yerleri ayrıntılı olarak anlatıyor. Birkaç kez durmayı bile düşündüm, ancak işlerin düzelip düzelmediğine karar verdim ve yaptılar. Venedik, Milano ve Roma hakkındaki açıklamaları bana, özellikle de bu kasabalara daha fazla aşina olduğum için, onları okulda okuyup öğrenmekten daha ilginç ve eğlenceliydi. Kitabın son kısmı, Wharton'un İtalyan sanat eserlerinin yaratıldığı İtalya alanı ile nasıl tamamen ilişkili olduğunu ve yansıtıldığını tartıştığı için özellikle keyif aldığım bölüm. Özellikle sadece İtalya'yı ziyaret ettiyseniz veya yakında gitmeyi planlıyorsanız, bu kitabı tavsiye ederim. Umarım bir gün tekrar almak ve aslında onun tarif ettiği bazı yerleri ziyaret dayalı ne kadar iyi tutar görmek.

peerlessjoinery

good book. this and all of the bedwyn books are good. i like them.

peerlessjoinery

I was that kid in your high school English class who actually liked Fitzgerald. I know. And this is a good one. Perhaps better than "Tender is the Night", even. :)