nietaigang

itibaren 238, Tayvan, 新北市樹林區樹德里 itibaren 238, Tayvan, 新北市樹林區樹德里

Okuyucu itibaren 238, Tayvan, 新北市樹林區樹德里

itibaren 238, Tayvan, 新北市樹林區樹德里

nietaigang

Bunu HS'de tekrar okudum. Gerçekten hatırladığım tek şey gerçekten tuhaf olmasıydı. Tekrar okumak istiyorum. Sanırım şimdi birkaç kitap okuduğum için daha çok keyif alabilirim ..

nietaigang

bu kitaptaki tarifler kesinlikle şaşırtıcı geliyor. Sanırım bu kitapta sadece bir şey yapmaya çalıştım ve ne olduğunu hatırlayamama rağmen iyiydi. Sorun, hepsi benim mütevazı mutfağımda olmayan ve dışarı çıkmak ve bir tarif için gerekli 87 baharat almak için bazen çok tutkulu hissediyorum birçok süslü malzemeler gerektirir olmasıdır. Bir gün olsa da ... bir gün ...

nietaigang

Büyük olasılıkla okuduğum en kötü kitaplardan biri. Diyalog zayıf. Yazı iğrenç. Birincil karakterlerden biri kesinlikle aptalca ortaya çıkıyor - yine de bir dahi olması gerekiyor ve gerçek zaman makinesini yapmasına yardımcı oluyor. Hikayede gülünç miktarda delik var. Bu sadece bilimkurgu gibi giyinmiş dini bir diatribe. Dini açıdan hiçbir sorunum yok. Ancak bazı insanların, bazı öğrencilerin nasıl yavaş zekâlı olarak tasvir edildiğini neredeyse küfür ettiğini düşünürüm. Çok özgün bir fikir için yazara teşekkür ederiz. Hikayeyi iyi yazamadıkları için yazara Boos.

nietaigang

Bu kitap ilk satırdan son satıra kadar komikti. Carrie'nin kişiliği deha, delilik ve şıklığın birleşimidir. Kişiliği, kusurları ne olursa olsun, etrafındaki diğer kişileri kabul etmek için uzun bir dönüşüm geçirir. Arkadaşlarını seçen ve zekasına göre çıkan bir dahidir ... o zaman değişmesi gerektiğine karar verir.

nietaigang

Muhtemelen benim en sevdiğim çalışma İncil. Babam ve erkek kardeşim ve annemin hepsi Mukaddes Kitabı inceliyorlar ama İncil öğrencisi var ve ....... iyi, Mart başında İncil'i günde iki kez okumayı hedefledim. Planıma tamamen yapışmadım, ama bu İncil'i okurken. Gerçekten sadece günde bir kez olsa bile, okuduğum şeyi (özellikle küçük dipnotlar ve q & kutuları nedeniyle) iyi bir şekilde kavradığımı hissediyorum. Tamamen herkese tavsiye ederim.

nietaigang

An interesting book. A little more theory work would have been appreciated, and less of a regional tone to the fiction analysis, but quite worthwhile.