blowarch

Fitim Qorrolli Qorrolli itibaren Qadah, Umman itibaren Qadah, Umman

Okuyucu Fitim Qorrolli Qorrolli itibaren Qadah, Umman

Fitim Qorrolli Qorrolli itibaren Qadah, Umman

blowarch

Verici, herkesin aynı olmaya zorlandığı sözde kusursuz bir toplum hakkında. Bu yerin insanları renk, duygu, hava durumu, müzik veya özgünlük olmadan hayat yaşar. Bu "ütopya" vatandaşı olan Jonas'a, on iki yaşına geldiğinde Bellek Alıcısı işi verildi. Bu, önceki Hafıza Alıcısı'nın tüm anılarını Jonas'a ilettiği anlamına gelir - farklı zaman ve yerlerin, acı ve neşenin anıları. Bu şekilde, çalışan ve barışçıl bir toplumu korumak için dünyanın tüm ıstırabı ve mutluluğu çoğu vatandaştan uzak tutulur. Jonas nihayetinde işiyle çatışmasız bir dünyanın her zaman iyi bir şey olmadığını ve üniforma kasabasının karanlık bir sır sakladığını öğrenir.

blowarch

Bu hazineyi Target'te buldum ve BT ALMAK İÇİN HAD! Serideki diğerlerini okumak için sabırsızlanıyorum! Kabul etmeliyim ki - kapak beni sattı - KIRMIZI kovboy botlarına kim direnebilir ???? Bu bir oturma kitabındaki bir kitaptı. Çok beğendim!

blowarch

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım. Daha önce de belirttiğim gibi, bana gerçekten o dönemde yaşam hakkında gerçekten bildiklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve daha fazla bilgi edinmek isteme neden oldu.

blowarch

Hamid'in geniş kelime dağarcığı ya da beni yakalayan eklemli yazı stili değildi. Neredeyse tamamen ilişki kurabileceğim inanılmaz dostluk, ihanet ve sevgi hikayesiydi. Bu benim en sevdiğim kitaplardan biridir. Ayrıca okuyucuya "elit" pakistanlı sosyal çevrenin hayatına bir bakış verir. Bu kitabı okuduktan sonra, sadece bir hikaye olmaktan çok emindim. Mohsin Hamid, yaşamın her alanını deneyimleyen son derece eğitimli bir adam. Bu kitap gerçek yaşam deneyimleri olmadan yazılamazdı ve muhtemelen Hamid'in din, yaşam ve aşk hakkındaki görüşlerini göze alamasam da, bir daha asla görmediğimi söyleyemem. Bu kitabı yaklaşık 3 yıl önce okudum ve okuduktan sonra aslında Hamid'le (o sırada NYC'de ikamet ettiği gibi) tanışmak ve onunla uzun bir tartışma yapmak istedim. Sonuçta bu kitabı Pakistan perde arkasında hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkese tavsiye ederim.

blowarch

Bu kitap hakkında ilgi çekici olan şey organizasyon. Solzhenitsyn ve Ginzburg dahil olmak üzere iyi bilinen yayınlanmış anılara dayanır, bu nedenle çok fazla yeni veya şok edici inforamtion yoktur. Yaptığı ve Ginzburg ve Solzhenitsyn'in başarısız olduğu yerlerde kronik ve VE tematik olarak bütün bir resim veriyor. "Tutuklama", "aktarma", "kadın ve çocuklar" ve "iş" çizgileri boyunca belirgin başlıkları olan her bölümü okuduktan sonra, belirli bir grupta verilen grup için sayısız deneyimin tam olarak anlaşıldığı izlenimi var. saati. Gulag kadar büyük ve önemli bir şey için bunu yapmak gerçekten dikkate değer bir başarıdır. . . ve Pulizter'ı kazandı :)

blowarch

Bu şimdiye kadar okuduğum ilk saf gizemli romanlardan biri (muhtemelen ilk) ve biraz keyif aldım. Karakterler ilginçti ve elbette, bunu yapan kimden çok daha fazlaydı?

blowarch

Time travel, romance and enduring love...I approached this book with some skepticism. But it disarmed me.