changhoonbaek

Changhoon Baek Baek itibaren 8403 Langaberg, Avusturya itibaren 8403 Langaberg, Avusturya

Okuyucu Changhoon Baek Baek itibaren 8403 Langaberg, Avusturya

Changhoon Baek Baek itibaren 8403 Langaberg, Avusturya

changhoonbaek

başparmak havaya

changhoonbaek

Çocukluk hikayeleri ya da erken ergenlik dönemlerini ilginç hatırlıyorum, olaylarla dolu ve verimli hayal gücümü beslerim!

changhoonbaek

İyi ve çağdaş bir romantizmin birçok örneğinden biri. Karakterlerin hepsi kasaba gibi küçük bir resimli kartpostaldan geliyor. Bu özel kitap, bir babaya ve oğluna hiç görmediği, ancak aniden hayatına girenlere odaklanıyor. Kitapla ilgili bir sorunum, bir bölümün sonunda aniden aynı kasabada yaşayan başka bir insan grubunun hikayesine kayması, ancak asıl hikayeyle ilgisi olmayan 150 sayfa oldu.

changhoonbaek

** spoiler uyarısı ** bu içine almak için bir süre sürdü. ve hala ossilege shoulda'nın kötü biri olduğunu düşünüyorum. 2. kez bitti: 5/1/2009

changhoonbaek

Bu, 6. sınıf öğrencilerime ve öğrencilerime her yıl okuduğumuz sınıf içi romanlar konusunda en çok tercih ettiğim kitaplardan biri. Klasik gizem, öğrencileri her bir karakterle özdeşleştikçe derhal kitaba çeker. Öğrencilerim, karakterleri çizmek için bir çizelge kullanır ve karakterler gizemi çözmek için çalıştıkça ipuçlarını kullanır.

changhoonbaek

Bu kitabı sevdim. İyi karakterler ve arsa ve güzel yazı ile bir gizem.

changhoonbaek

Bu kitabı bırakamadı! Ev işi ihmal edildi, evcil hayvanlar ihmal edildi. Hızlı tempolu, hareketli ve düşündürücüdür. İkinci kitabın yayınlanmasına kadar geçen günleri geri sayıyorum.

changhoonbaek

Bunu birkaç yılda bir tekrar okuyorum ve 30 yıl önce ilk okuduğum kadar canlı ve taze.

changhoonbaek

benim tür kitabım ...... gerilim dolu, sevimli ana karakterler,

changhoonbaek

This is my second 'steampunk-ish' book and I have to say that I am liking this sub-genre quite a lot. Many other aspects that I expect from books end up sitting on the sidelines so that the steampunk world building can take place but in this book I felt that it was a good balance. My complaint with this book is that it felt like it was trying really hard to get an hour of work done in 45 minutes. There were moments where the characters were acquiring information in regard to the 'mystery' in the book at a speed that left a few holes. A bit of informational dump going on that threw off the pace for me. This transferred over to the characters as well. You got just enough info on Mina and Rhys to understand or justify most of their actions, but you never really felt like you knew them. And the ending had that, "Oh, Joe just walked in the door! Gotta' go...bye!" feeling to it. I'm thinking the author could have thrown us a bone and threw in a few more pages to settle us down after the big revelations at the end. The ending was very wham-bam-thank you maam but regardless of the frantic finish, I still enjoyed the book overall.