jariengeels

Jarien Geels Geels itibaren 24152 Vegaquemada, León, İspanya itibaren 24152 Vegaquemada, León, İspanya

Okuyucu Jarien Geels Geels itibaren 24152 Vegaquemada, León, İspanya

Jarien Geels Geels itibaren 24152 Vegaquemada, León, İspanya

jariengeels

Bu uzun zaman önceydi (o zaman 10 yaşındaydım) .. ama yine de utanç verici bir şekilde sevecen bir şekilde seviyorum

jariengeels

İkinci kez ve tüm kitapları aynı anda okumak daha iyiydi, çünkü küçük karakterlerin adlarını hatırlamak daha kolaydı.

jariengeels

Bu kitap düşündüğüm kadar heyecan verici değildi ama çok fazla katlanmıştı. Kitaptan hoşlandım. Genel olarak daha heyecan verici bir şey görmek isterdim, ancak kitaba girdikten sonra biraz daha çekici hale geldi.

jariengeels

Dizi rüzgâr gibi bu kitap yavaş başlar ve Stephanie'nin bazı değişiklikler yaptığını görüyoruz - büyük değişiklikler. Daha sorumlu olmaya başlamış gibi görünüyor. Bu serinin en sevdiğim biri değildi ama güzel - tatlı - okumak oldu. Kitap 12'nin biraz daha fazla hareket etmesini umuyorum ve elbette bence Stephanie'nin Ranger'a yaklaştığını görmek istiyorum. Birisi o kötü çocuğu evcilleştirmek zorunda !!!

jariengeels

bu kitabı okumalısın

jariengeels

Neşeli. Maryland Koyunu ve Yün Festivali'ne giden otobüste Bilim Adamları ile Macera ve Philly'e dönerken Ahab ile Macera okudum. Sadece kitabı aldım ve baştan sona okudum, o kadar iyiydi (ve hala). Korsanlar, Darwin ve Kaptan Ahab hakkında ve dipnotları var ve oh! komiklik!

jariengeels

Wonderfully written story of 2 young girls growing up in India. The book explores friendship, family and culture in a soft and flowing way.