wesam61500

Wesam Mourad Mourad itibaren Ağcamahmut Köyü, 55700 Ağcamahmut Köyü/Havza/Samsun, Türkiye itibaren Ağcamahmut Köyü, 55700 Ağcamahmut Köyü/Havza/Samsun, Türkiye

Okuyucu Wesam Mourad Mourad itibaren Ağcamahmut Köyü, 55700 Ağcamahmut Köyü/Havza/Samsun, Türkiye

Wesam Mourad Mourad itibaren Ağcamahmut Köyü, 55700 Ağcamahmut Köyü/Havza/Samsun, Türkiye

wesam61500

PD James, bence, belki de İngiltere'den okurlara daha fazla hitap ediyor. Arsaları ve karakterleri karmaşık ve karışık, hepsi hala İngiltere'de hala statüyü ve fırsatı belirleyen sosyal hiyerarşide sarılıyor. Amerikalı okuyucular sonuç olarak bazı karakterlerin eylemlerinin mantığını bulabilirler. PDJ'yi ve karakteri Adam Dalgliesh'i seviyorum ama bu yeni bir plodding buldum: bir kır evi, bir dizi olası suçlu aday, ek ipuçları sağlayan ikinci bir cinayet, oldukça formülü. Pek çok insan duygularını kendilerine saklıyor, İngiliz rezervi adına yanlış iletişim kuruyor, kitapta “onlara zaten anlat” diye bağırmak istiyor. Belki de sadece benim.

wesam61500

Bu kitap ilginçti, bu yüzden bu kadar çabuk geçmeme yardımcı oldu. İlginçti ... Eğer ondan daha fazla şey varsa, sindirimi beklemek zorunda kalacak.

wesam61500

Amazing character development, imagery, but sad. Loved the book, but the ending left the optimist in me hoping for more.

wesam61500

It definitely made me reflect on myself, my goals and my aspirations, but I think I'd need to reread it - or read and journal at the same time - to take better advantage of the insights it leads to.