adwaan

Yazan Eladwan Eladwan itibaren Yedajigalemane, Karnataka 577401, Hindistan itibaren Yedajigalemane, Karnataka 577401, Hindistan

Okuyucu Yazan Eladwan Eladwan itibaren Yedajigalemane, Karnataka 577401, Hindistan

Yazan Eladwan Eladwan itibaren Yedajigalemane, Karnataka 577401, Hindistan

adwaan

3.5 yıldız gerçekten.

adwaan

Jesse Stone'a tamamen bayılıyorum. Bu kitaptaki asıl gizem biraz yavaştı, ancak Jesse'nin kişisel yaşamındaki olaylar bunu oluşturdu. Dizide bir sonraki için sabırsızlanıyorum.

adwaan

Bu çocukken en sevdiğim kitaplardan biriydi; Tekrar tekrar okudum. William'ın dadı İngiltere'ye dönüyor çünkü kendine bakacak kadar yaşlı olduğuna inanıyor. Gitmeden önce, nesiller boyu ailesinde olan bir kale veriyor. Bir Gümüş Şövalye ile geliyor ve William ona dokunduğunda hayata geliyor. Büyüyü şövalyeye yerleştiren büyücüyü yenmek için William'ın kendisi küçük olmalı ve başka bir ülkeye gitmelidir. Bu kitap aslında bir yetişkin olarak yeniden okuma üzerine iyi duruyor ve LibraryThing sayesinde artık bir devam filmi olduğunu biliyorum. Bunu ilk kez okumak için yola çıkıyorum!

adwaan

I am in love with this author. The way she writes about Indian culture and the beautiful interactions between her characters. It is wonderful.