diogosilveira

Diogo Silveira Silveira itibaren Subaşı, 81700 Subaşı Köyü/Cumayeri/Düzce, Türkiye itibaren Subaşı, 81700 Subaşı Köyü/Cumayeri/Düzce, Türkiye

Okuyucu Diogo Silveira Silveira itibaren Subaşı, 81700 Subaşı Köyü/Cumayeri/Düzce, Türkiye

Diogo Silveira Silveira itibaren Subaşı, 81700 Subaşı Köyü/Cumayeri/Düzce, Türkiye

diogosilveira

Ne sikiyorsun? Liseyi ilk okuduğumda bu benim izlenimimdi. Birkaç önemli nokta: 1. Bu, "otoriteye karşı isyan etmek" isteyen zengin beyaz züppe çocuklar içindi. 2. Bu kitap normal orta sınıfla hiçbir ilgisi yoktur çünkü hiç kimse boşa harcanacak kaynaklara sahip değildir. 3. Hiç kimse herhangi bir karakter hakkında bir bok vermiyor çünkü hoşlanmıyorlar. 4. Kimse de bu karaktere ne olduğu hakkında bir bok vermiyor. 5. Genel olarak, çok sıkıcı oldu. Üzgünüm Salinger, hoşuma gitmedi.

diogosilveira

Bu kitap Alacakaranlıktan çok daha iyi.

diogosilveira

Eminim sadece nostalji, ama ortaya çıktığında, çocukluk ve yetişkinlik arasındaki tehlikeli garip yerde okudum ve şimdiye kadar okuduğum en anlayışlı şeylerden biri olduğunu düşündüm.

diogosilveira

The movie The Man Who Fell To Earth was released as a Criterion Collection not too long ago. I had never seen the movie and got it out from the library. In the Criterion collection they had included the book or novella that the movie was based on. The book was very short and i decided I would read it before i watched the movie. Although it is about an alien on earth it is really about the search for love and understanding and the various ways we try to make our ways through this world in which those two things are very rarely found. Tevis is a great writer and it is a pity that he is not more recognized as a great american author. I think the sci-fi label tends to make people underestimate the merits of this book and maybe not give Tevis as much credit as he deserved.