milino

Milan Min Min itibaren Wat Pun, Phra Nakhon Si Ayutthaya District, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Tayland itibaren Wat Pun, Phra Nakhon Si Ayutthaya District, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Tayland

Okuyucu Milan Min Min itibaren Wat Pun, Phra Nakhon Si Ayutthaya District, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Tayland

Milan Min Min itibaren Wat Pun, Phra Nakhon Si Ayutthaya District, Phra Nakhon Si Ayutthaya, Tayland

milino

Bu 'sehpa' kitabını sadece yarısı hatırladığım bazı şeyleri yeniden gözden geçirdim ve bir kez daha zengin içeriğe baktım. Buhar gücünün tarihi ve genel olarak endüstriyel ölçekte güç ile ilgilenen herkes için, gözden kaçırılmaması gereken bir kitaptır.

milino

Babamla çirkinken bu kitabı okuduğumu hatırlıyorum, kardeşim ve ben her gece yatmadan önce bir hikaye okudum, bazen yalvarırsak. Bu bizi belki bir iki hafta sürdü. Bunu beğenirseniz, Willy ve Charli ve Grabdpa Joe'nun ailenin geri kalanını almasından sonra olayları hedef alan Willy Wonka ve Büyük Cam Asansörünü okumanızı da öneririm.

milino

Bir şekilde kaçırdığım 1987 kitabının yeniden yazımı, bu eski Phillips, bu yüzden neyse ki günün erken saatlerinde, bastırma konusunda sorun yaşayacağımı bilerek başladım. Tabii ki, yapmadım - bıraktım, yani. Çoğunlukla kadın kurşun ve ailesi ve talihsiz olduğunu düşündüğüm erkek kurşun hakkında çok az şey vardı. Ancak parçanın iyi kötü adam. Alexi cildimi sık aralıklarla taradı.

milino

TV'nin çocuklar için iyi ve kötü olması, yiyeceklerin sıralanması gerekir Eğer çocukların TV'nin önünde olması gerekmemesi gerektiğini önerirsem, bir sürü kitap almak daha iyidir.

milino

Neden olduğundan emin değilim ama hoşuma gitti. Belki de nedeni, itaatkâr eşin daha güçlü ve daha büyük olmasıdır. Belki de tüm D / s olayının güçle ilgili değil, cesaret ve güvenle ilgili olduğunu hissediyorum. Ya da belki de benim alışkanlığımın bir istisnası: P Önemli değil. Bu romanı beğendim, hikayenin sonu :)

milino

sevimli, ama hafif.

milino

i wanna be a world traveller too. great read, makes flights go by way faster. thumbs arriba