rl_dias

Rui Dias Dias itibaren Tastumsyk, Kazakistan itibaren Tastumsyk, Kazakistan

Okuyucu Rui Dias Dias itibaren Tastumsyk, Kazakistan

Rui Dias Dias itibaren Tastumsyk, Kazakistan

rl_dias

Dust Bowl'un birkaç kasaba ve aile üzerindeki etkisinin tarihi. Yeterli, kişisel ve yetmiş yıl sonra gezegenimize yaptığımız şey için bir ders.

rl_dias

Bu kitabın çok sevimli olduğunu düşünüyorum. Öğrencilerinizi tahıl ambarı, sıyrılmak ve terkedilmiş gibi sorgulamak için kullanabileceğiniz çok iyi kelime kelimeleri vardı. Farklı insanların gruplardan nasıl yararlandığına dair harika bir ders olabilir. Daha kolay okumak için sayfada harflerin daha büyük olması gerektiğini düşünüyorum. Bu ikinci ve üçüncü sınıf öğrencileri için harika bir kitap.

rl_dias

Bu kitap tam bir sürprizdi. Ceket kopyasına dayanarak benim için o kadar ilginç görünmüyordu - stok hikayesi, türünün son örneği ait bir yer arıyor, vb. Ama diğer hikayelerin bittiği yerde (türünün sonuncusu bir yer bulur) bu hikayenin nerdeyse başladığı, neredeyse bitti, sonra tekrar başladı. Moon halkı kitabın başlarında bulur ve onun için mutlu bir deneyim değildir. A) İnsanları içinde özellikle sevilen bir alt grubun üyesi olduğunu ve b) aynı anda özellikle reviled bir alt grubun üyesi olduğunu öğrenir. Öyleyse, Moon'un geleceğinin ... karmaşık olduğunu söylemek yeterli. Bunun üzerine Moon, düşman şekil değiştiricileriyle daha önce karşılaştığından, intikam peşinde koşarken geri gelen bir bagaj taşıyor. Yani bir hisse senedi hikayesine benzeyen şey değil. Fakat bu, bu hikayenin en büyük varlığı değil; dünya inşa ediyor. Bu dünyadaki hiçbir şey gibi zengin, karmaşık, makul derecede egzotik bir fantezi dünyası, o kadar canlı bir şekilde tanımlanmış ki, onu ziyaret etmeyi çok isterim. (5 dakika içinde yiyeceğim hariç.) Moon'un insanları bir süredir gördüğüm en akıllıca inşa edilmiş fantezi ırklarından biri - bilim kurgu olarak, öykü fantazi harikasını ve büyüsünü korumayı başarıyor. Sizinle bağdaşan ve motivasyonlarını gerçekten önemsediğiniz karakterlere ekleyin ve bu gerçek bir kazanan. Yılan Denizi'nin önceden bir kopyasını okudum ve aynı derecede şaşırtıcı. Şiddetle tavsiye edilir.

rl_dias

This is one of those books that if you don't read it consistently and fast enough you will lose interest really quickly, but if you give it some good long stretches you'll probably enjoy it much more! Overall, the idea was very nice, but not really my thing.

rl_dias

This book was just as bad as the other one I read.