nastya_sapsay

Nastya Sapsay Sapsay itibaren Venkatraipalli, Odisha 761111, Hindistan itibaren Venkatraipalli, Odisha 761111, Hindistan

Okuyucu Nastya Sapsay Sapsay itibaren Venkatraipalli, Odisha 761111, Hindistan

Nastya Sapsay Sapsay itibaren Venkatraipalli, Odisha 761111, Hindistan

nastya_sapsay

Bu kitap hakkında gerçekten ilginç şeyler vardı. Esas olarak, tüm tarımda bir tekel elde etmek için tüm dünyada doğal bitkileri takviye etmek için genetik olarak değiştirilmiş gıdaları ve hastalıkları ortaya çıkaran bir grup tarım şirketinin neden olduğu gezegen çapında bir kıtlığın ardından ilgilenir. Tayland ayarı inanılmaz derecede zengindir ve bazı karakterler gerçekten iyi gelişmiştir. Yine de olmayan karakterler, hikayeyi çamurlama eğilimindedir ve genellikle tüm karakterlerin hikayelerini bir araya getirme açısından çok fazla kazanç olmadan, hikayenin genel yayına biraz fazla karmaşıklık katıyor gibi görünüyor. Nihayetinde, genetiğin geleceğinin nereye gittiğini ve tarım şirketlerinin tarımsal afetler durumunda kullanabilecekleri güç hakkında söylenecek bazı ilginç şeyler içeren yakın gelecekteki bir distopya hakkında gerçekten etkileyici bir kitap.

nastya_sapsay

Jen Egan ile bir model görmeye başlıyorum. O kadar kapsamlı ve baştan çıkarıcı bir hikaye anlatıyor ki, nasıl bittiğini öğrenmek için ışık hızında okudunuz ve elbette son, ondan önce gelen hikayeye kadar yaşamıyor. "Bana Bak" da bu oldu, ama o kadar iyi yazılmıştı ki ona bir geçiş verdim. Hala "The Keep" i öneriyorum çünkü bize cesaretini verene kadar (tabii ki, bu kadar şimdiye kadar tüm karakterlerin ortaya çıktığı * birbirine bağlı * ve tam olarak nasıl tanımlandığını) ilgi çekici ve ürkütücü bir kitap. Sadece sonunda biraz hayal kırıklığına uğramasını bekliyoruz. Benim için biraz pat ve bookend-ish.

nastya_sapsay

I have one word to say to sum up this book: Ew. What is supposed to be sexy about a man with bad hygeine and a bad habit of covering himself in deer blood? I don't get it.