codyonthank

Cody Onthank Onthank itibaren Saint-Romans, Fransa itibaren Saint-Romans, Fransa

Okuyucu Cody Onthank Onthank itibaren Saint-Romans, Fransa

Cody Onthank Onthank itibaren Saint-Romans, Fransa

codyonthank

Hikaye aşırı uçlarla ilgili - çevre grubunun aşırı ölçütleri ve “çiftlik sahiplerinin” en uç ölçütleri, dahil olanlar arasında ölümcül bir çatışma ve komplo. Sağlam Wyoming manzarası, sayfalar arasında dönmenizi sağlayacak şüpheli bir gizemin hikayesini anlatırken hayvanlar ve alışkanlıkları gibi güzel bir şekilde tanımlanmıştır. Box, bir sayfadan diğerine neler olduğunu aklınızda bir resim boyamak için gereken tüm ayrıntıları içeren harika bir hikaye anlatanıdır.

codyonthank

İyi okuma, sonunda biraz siyasi, bu yüzden son 100 sayfa benim için biraz sıkıcıydı, ancak ilgimi çekti.

codyonthank

Bu, batı dini anlayışımdaki büyük boşlukları neden açıklamak ve doldurmak için mükemmel bir kitap oldu. İnce bir cilt, ama okumak ve emmek biraz zaman alıyor. Klasiklerdeki arka planımla başlamak kötü ve kitabın çoğunun daha önce dayandığı Keldani Oracles benim için bilinmiyordu. Okumak için zaman ayırmaya değer mükemmel bir çalışma. Çok dipnot. Dipnot malzemesi genellikle kendi başına oldukça ilginç olsa da, bazen beni konu malzemeden uzaklaştırır.

codyonthank

bunlar beni gerçekten okumamı sağlayan kitaplardı. Bu diziye ABD'de yayınlandıktan sadece birkaç ay sonra ikinci sınıfta başladım.

codyonthank

Bu kitaptan benden çok daha fazlasını almayı umuyordum ... (oldukça hayal kırıklığı yaratıyor)