kilkandell

Neda Dzharova Dzharova itibaren Weitersbach, Almanya itibaren Weitersbach, Almanya

Okuyucu Neda Dzharova Dzharova itibaren Weitersbach, Almanya

Neda Dzharova Dzharova itibaren Weitersbach, Almanya

kilkandell

Bütün bu kitabı okudum ve başımın belaya neden gittiğinden emin değilim. Karakterler, belki Gher hariç, aynı sesle, aynı desenle konuşur. Karakterlerin çoğu can sıkıcı bir şekilde öz haklıydı ya da tamamen kötüydü. Hikaye çok yavaş ilerliyordu. Bir bölümü kapatmadan önce zar zor geçebildim. Uzay ve zaman kavramları ile nasıl oynadıklarını takdir ediyorum ama bu yeterli değildi.

kilkandell

çok uzun harika başladı. Hollywood'un hiçbir şüphe götürmeyeceği bir gişe rekorları kıran üçlemesine dönüştürülecek inanılmaz bir potansiyel.

kilkandell

Ortalama Roma lejyonerinin günlük okuması kesinlikle harika. Nasıl yetiştirildiklerine, eğitildiklerine, ücretlendirildiklerine ve nihayetinde emekli olduklarına inanılmaz derecede ayrıntılı bir bakış.

kilkandell

Şimdiye kadar okuduğum En İyi Georgette Heyer kitaplarından biri. Sıkılmış olan ve "Dük olmamanın" nasıl bir şey olduğunu görmek isteyen bir Dük hakkında!

kilkandell

İlk başta bu kitabın kadın yanlısı olacağını düşünmüştüm ama bu gerçeklerden en uzak olanı. Tüm hikaye Leo'nun karakteri hakkında konuşmaya hazırlanıyor, ancak tüm anlatımı Holly'yi ve onun şeyleri üstlenmesini dinleyerek geçiriyorsunuz. Analiz etmek için iyi bir kitap ama çok az zevk aldım çünkü bir şeyler olmasını bekledim ve çoğunlukla bu "macera" romanı "bazı hikayeler duyalım" romanıydı.

kilkandell

One of my childhood favorites, and a book I love to share with my students.