ybalkind6879

Y Balkind Balkind itibaren El Tesoro, Hato Corozal, Casanare, Kolombiya itibaren El Tesoro, Hato Corozal, Casanare, Kolombiya

Okuyucu Y Balkind Balkind itibaren El Tesoro, Hato Corozal, Casanare, Kolombiya

Y Balkind Balkind itibaren El Tesoro, Hato Corozal, Casanare, Kolombiya

ybalkind6879

yol çok 60s standbys ama başka türlü ok - yol gezileri için iyi odaklanmış.

ybalkind6879

Kendimi Wicked'den sürükledikten ve hala İskoçya ve Kraliçe Mary Queen üzerinde çalıştıktan sonra, hızlı bir okumaya ihtiyacım vardı. Costco kitap masasında yanımda duran bir kadın Half Broke Horses'ı önerdi. Sadece ihtiyacım olan buydu. Hikaye yazarların büyükannesine dayanıyor. Bir gözden geçirenin dediği gibi "Bir çift kanatlı bir tüfek, at binme Annie Oakley düşünün." Okumak için eğlenceli bir kitap. Yazar buna Gerçek Hayat Romanı diyor çünkü birkaç boşluğu kendi hayal gücüyle doldurdu ve birkaç ismi değiştirdi. Ne olursa olsun Lily Casey Smith, hesaba katılması gereken bir kadındı ve onun hakkında okumaktan zevk aldım.

ybalkind6879

Bu sanat hareketini seviyorum. ... ve sahip olduğum bu eski ciltli versiyonun arkasındaki tom wolfe'nin fotoğrafı (heather nezaket!) as.

ybalkind6879

City of Flowers, City of Masks'tan sonra ikinci favori kitabım. İnanılmaz bir komplo var. Ve evet, son parçayı seviyorum. : ">

ybalkind6879

I found this to be a vast improvement on McCarthy's other books which were full of atmospheric potential and portenteous violence that had nowhere to go due to lack of plot. A previous book 'The Road' was a step in the right direction but I thought rather unoriginal, with messy violence and an uncertain kind of sentimentality. 'No Country for Old Men' blew everything out of the water - a story was able to be fitted into the atmosphere, violence was appropriate for the situation, stupid and senseless that it was. We meet the characters half way through their day so to speak - there is no need for introduction, we just join them as the story starts. The really dangerous threats are cheerfully consistent as they go about their business, without that hopeless feeling that one gets from historical tragedies like 'For the Term of His Natural Life' or 'Gould's Book of Fishes'. It was good solid American frontier violence, spot-on for the time in which it was set. And the film was good too.