work_in_progress

Work in Progress in Progress itibaren Nyongo, Zambiya itibaren Nyongo, Zambiya

Okuyucu Work in Progress in Progress itibaren Nyongo, Zambiya

Work in Progress in Progress itibaren Nyongo, Zambiya

work_in_progress

dino harika kitap. Resimleri olan. gerçekten teknik, ve kayboldum, ama freakin resimleri var!

work_in_progress

Bunu goodreads hediye yoluyla aldım, teşekkürler! Bu romanın sayfalarında iyi yuvarlak ve büyüleyici karakterler var. Ana karakter, ölü köyün bakıcısı olması ve onları bozabileceği düşünülmesinden dolayı, “taşıyıcı yaştaki” tüm kadınlardan inzivaya çekiliyor. Mason'un köpeği mezarlıkta öldüğünde ve bir yabancının mezarı soyulduğunda her şey tepeden aşağı inmeye başlar. On yıldan fazla bir süredir görmediği ve yemeklerini yaptığı kız kardeşi, penceresinin dışında ona şarkı söyleyen gizemli bir talipe aşık oluyor ... Bekçi arkadaşı, Burke, kendi kendini ilan eden bir akıl ve kullanılmış bir dükkan sahibi mezarlıkta neler olduğuna dair birkaç fikir. İyi yazılmış karakterlerle nefis ürpertici, bu vampirlerin klasik olarak yazılması gereken yoldur.

work_in_progress

Korkunç, akıllı bir kitap. Bu sadece "gerçek bir suç" zaman kaybı değildir. Bugliosi'nin Manson'u nasıl bıraktığına dair büyük bir fikir verir ve sadece tapuların değil, cinayetleri çevreleyen olayları canlı bir şekilde tanımlar. Bunu bitirdikten sonra yaklaşık bir hafta boyunca ışıkla uyuyamadım.

work_in_progress

I have a love/ hate relationship with this book. It was a huge part of my undergraduate career, being both helpful in communication (it's written by a communication studies professor I had) and literature classes. I still think of the useful things in it from time to time.