sieglindefischer

Sieglinde Fischer Fischer itibaren Rira, Etiyopya itibaren Rira, Etiyopya

Okuyucu Sieglinde Fischer Fischer itibaren Rira, Etiyopya

Sieglinde Fischer Fischer itibaren Rira, Etiyopya

sieglindefischer

Translating...

sieglindefischer

Spring Training her yıl geldiğinde, yerel kütüphaneye gidip bir beyzbol kitabı alıyorum. Genellikle seçimimde hayal kırıklığına uğramam. Bu kez hayal kırıklığına uğradım, ama kesinlikle umut verici bir okuma olsa ne ile underwhelmed. Birkaç ilginç anekdot serpildi, ama daha önce duyduğum birkaç hikaye. Her mevsim özenle paketlenmiş özet. İyi araştırılmış, ancak bu kitaba biraz daha umpf enjekte edecek birincil kaynakları açıkça kaçırıyor.

sieglindefischer

Harika, harika şeyler. Bu adamların hayatta olması şaşırtıcı ve bunu bir araya getirecek kadar tutarlı olduklarına sevindim. Kitap hayal kırıklığına uğratmaz. Çok abartılmış Jenna Jameson snoozer'ın aksine, bu kitap gerçekten seks, uyuşturucu ve ünlü çöplerle doludur.

sieglindefischer

I got extremely bored with this book about 25 pages in. I never bothered to finish it because it didn't seem like it was going anywhere. Update 3/5/13- So I finished it. Finally. And I think it would have been a really good story if it wasn't for the 500 endings and a whole bunch of the same thing happening over and over and over and over and over and over again. It could have been a decent book if about 350 pages had been edited out. Here's hoping the script writers for the movie realized this and made a good edit.

sieglindefischer

A classic of last of Old West with morality tale of Good Business, East vs. West America and love story written in 1911. Took me a couple chapters to get involved, then pages flew by.