thegreatdane

Daan Hoogland Hoogland itibaren Kabalo, Demokratik Kongo Cumhuriyeti itibaren Kabalo, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Okuyucu Daan Hoogland Hoogland itibaren Kabalo, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

Daan Hoogland Hoogland itibaren Kabalo, Demokratik Kongo Cumhuriyeti

thegreatdane

Okuduğum en iyi kitap değil.

thegreatdane

Bu kitabın görüntüsü, kitabın ne hakkında olabileceğini anlamayı denediğim için beni iz bıraktı. Bu bir Amish kitabı mıydı? Gördüğüm gibi değil. Bu kitabın inceleme kopyasına müteşekkirim, böylece bu yeni romanda Kimberly Stuart'ın neler yaptığını bulabilecektim. Bonnet Operasyonu en komik P.I. dedektif hikayesi epeydir okudum. Nellie Monroe’nun ilk davası, Amish topluluğunun içinden bilgi toplamak için gizli kalmasıyla ilgili bir şeydir, Kim’in tarafında çok zeki ve dilli, yanaklı bir yazıdır. Nellie, “Her hafta pastaneye gidip pişirmeye yardım edeceğim. Aşçı değilim ve umurumda değil, ama yirmi birinci yüzyılda Amish ve kadın olmanın nasıl bir şey olduğunu konuşması için bir kadını üç saat boyunca hamur hamurunu açmak zorunda kalırsam, doggone, Yapacağım. ”Nellie kesinlikle kendi davulunun ritmiyle yürüyen, sıkı çalışan, mümkün olan en iyi PI olmak konusunda ciddi, arkadaşlarına ve ailesine sadık ve sevecen bir şey. Büyükannesinin neden Tanrı'yı bu kadar sevdiğini düşünüyor. Ona neden boyadığını, “… ilk önce günbatımlarını, okyanusları ve insan kalbini boyayan Tanrı'yı onurlandırmak için. Ve ikincisi, bu dünyadaki pek çok yaşlı insan gibi huysuzluğa kapılmam. ”Matt, Nellie'nin arkadaşı, ilkokuldan beri kariyer seçiminde onu destekliyor ancak son zamanlarda tuhaf davranıyor. Nellie kaslarını, Matt'in nasıl birden erkeksi göründüğünü ve midesinin ona belli bir şekilde baktığında nasıl döndüğünü fark etti. Orada neler oluyordu? Şu an ilk davasının ortasında olduğunu bulmak için zamanı yoktu. Müvekkili, Amos adında, küçümseyen bir Amish çocuğuydu ve yardımına ihtiyacı vardı. Kimberly Stuart, Hıristiyan kurgu için yeni bir gelen değil, Bonnet Operasyonu bu yazar tarafından okuduğum ilk kitap. Kimberly’nin mizahını ve Nellie'nin gerçek ve dürüst olmasını seviyorum. Nellie’nin arkadaşı Matt’i ve Amos’un onu belirli bir Amish Topluluğunun içeriden edindiği bilgiler için nasıl aradığını sevdim. Kimberly, okuyucuyu yüksek sesle güldürmek için bir hediyeye sahipken, aynı zamanda samimi ve doğal olan manevi bir ipliği de beraberinde getiriyor. Kimberly, beni yüksek sesle güldüren Jenny B. Jones'u başka bir yazarı hatırlattı. Kesinlikle Kimberly Stuart’ın diğer kitaplarını arayacağım. Bir sonraki kitabının rafa çarpmasını bekleyemem; sen de endişeyle bekleyeceksin. Materyal Bağlantısının İfşası: Bu kitabın ücretsiz bir kopyasını yayıncıdan aldım. Olumlu bir inceleme yazmak için gerekli değildi. İfade ettiğim görüşler benim. Bunu Federal Ticaret Komisyonunun 16 CFR, 255. Bölüm 255 “Reklamda Onay ve Görüşlerin Kullanımına İlişkin Kılavuzlar” uyarınca açıkladığını açıklıyorum. Nora St. blogspot.com Kitap Eğlence Dergisi www.bookfunmagazine.com

thegreatdane

Yazmaya başlamamın nedeni Vonnegut.

thegreatdane

Acı tatlı tatil romantizmi için Amish ülkesine adım atın. Burada, işkencesi olan genç bir adam olan Will Henderson ile cevap arayan genç bir kadın olan Karen Yoder ile tanışacaksınız. Oğlunu arayan çaresiz bir baba ekleyin ve ilham verecek ve büyüleyecek birinci sınıf bir romantizm için tüm malzemelere sahip olursunuz. Amish hikayeleri her zaman olduğu gibi bu harika bir hikayeydi. Bu, Wanda Brunstetter'in yazdığı az sayıdaki romandan biri. İnanç, tatil ruhu ve romantizm dokunuşlarıyla çok güzel bir hikaye. Herkesin keyifli bulması gereken bir kitap.

thegreatdane

Bunun, özellikle şimdi, lisedeki bazı çocukların doğru bir tasviri olduğunu hissediyorum. Kabul sahnesi her zamankinden daha deli ve çocuklar, on veya yirmi okula başvurarak, kendileri için daha zor hale getiriyor.

thegreatdane

Bu, FLDS kilisesinde okuduğum ikinci kitap - oldukça zorlayıcı bir hikaye - çok hızlı bir şekilde okundu - en son başlıklardan bazılarını izledi.

thegreatdane

At first I was little dissapinted that Aislinn, Keenan and Seth weren't the main characters, but it didn't last much! I surely love the new ones. I wasn't able to say "you are the bad guy and you are the good one" Irial, Naill, and Leslie have such a complicated love triangle that is hard for me to deside who is my favorite one. The end was beautiful. I never thought Irial could have such feelings, been the king of the Dark Court and all, and definately NOT for a mortal girl. I loved this book, and I'm looking forward to reading more about the Dark Court and Leslie's story. Will she come back to the fairie world? I certainly hope so! Will she have to choose between Naill and Irial? We will see! =)

thegreatdane

With budget deficits and the national debt in the news all the time, I thought I'd do a little reading to get caught up. The book starts at the beginning of the country and follow the national debt through the years, explaining its ups and downs and offering mini bios along the way. It helped put the debt into perspective for me. It also made me a little depressed. This book was published in 1997, and the author ends the book on an optimistic note, but many of the things he warns about are happening right now, this month, this week, and it's worrisome, to say the least. After reading this, I'm more concerned about the budget deficit than the national debt because the problems are more immediate. I wonder if we'll ever elect a politician gutsy enough to tackle these problems head on. I kind of don't think so. Nevertheless, it's a readable book, and I think I'll look into some of his other more recent books.