jiyarizvi

Jiya Rizvi Rizvi itibaren Naurangpur, Punjab, Hindistan itibaren Naurangpur, Punjab, Hindistan

Okuyucu Jiya Rizvi Rizvi itibaren Naurangpur, Punjab, Hindistan

Jiya Rizvi Rizvi itibaren Naurangpur, Punjab, Hindistan

jiyarizvi

Bu kitap duygusal olarak yorucuydu ama ödül harikaydı. Sudan'daki durum hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, bunu okuyun. Hükümet, ailelerini (çoğu zaman çocukların önünde) öldürdüğü ve evlerini yaktığı için, kamptan sonra evlerinden binlerce kilometre mülteci kampına giden genç oğlanlardan oluşan "Kayıp Oğlanlar" dan birinin hikayesini takip ediyor. Çocuklar düşünülemez trajedilerle karşı karşıya - hepsini adlandıramam, ama orduda olmasını isteyen aslanlar, timsahlar, hastalık, açlık ve liderler var. Ama şaşırtıcı bir şekilde, kahraman, gerçek bir hikayede, hayatının umduğu kadar kolay olmadığı Atlanta'ya gider. Yazarın teknik olarak kurgu olan ancak Valentino Deng'in hayatına dayanan bu kitap hakkında konuştuğunu duydum. Şiddetle tavsiye edilir!

jiyarizvi

Genellikle anıları hayranıyım, ama bu harikaydı! Bu adamın hayatında ne kadar saçmalık oldu. Filmi izlemedim ve gerçekten umursamıyorum, ama kitap iyi bir okumaydı.

jiyarizvi

Talton'un kitapları eğlenceli gizemler, ancak AZ'den ve daha spesifik olarak Phoenix'ten değilseniz, bazı referanslar rastgele görünebilir. Eğer AZ iseniz ve gizemleri seviyorsanız, bu sizin için mükemmeldir.

jiyarizvi

A great read!

jiyarizvi

I wish I could give this more than 5 stars. Usually 18th century books aren't exactly page turners, but I DARE you to put this one down once you start it. Well, that's a lie. The first few chapters are kind of a drag, but it suddenly picks up around chapter 4 or 5 and then keeps going up and up until it reaches its crescendo at the very end. Not convinced yet? There's witchcraft, anti-Catholicism, and Lucifer. Luci-fucking-fer. Read it.

jiyarizvi

Myers, a science editor for Highlights for Children, has updated and revised articles that previously appeared in the magazine. This eclectic collection about the human body and how we live with many environmental challenges discusses why and how people laugh; the ability to roll one's tongue; oxygen levels and the climbing of Mount Everest; psychological aspects of living in space; noise and its effect on hearing; skin damage due to ultra-violet waves; eye/hand coordination; and smoking and its effects on the body. Each chapter begins with a colorful, whimsical illustration to introduce the topic, followed by the scientific knowledge about the subject including illustrations and appropriate graphs and charts. The bibliography cites technical scientific journals, which are the basis of each chapter, but Myers conveys this information in an easy-to-understand manner.