melissaleach

Melissa Leach Leach itibaren Lontra - MG, Brezilya itibaren Lontra - MG, Brezilya

Okuyucu Melissa Leach Leach itibaren Lontra - MG, Brezilya

Melissa Leach Leach itibaren Lontra - MG, Brezilya

melissaleach

Bizimkilere çok benzeyen, fakat birazcık değişmiş bir toplumda yer alan kitaplar hep bana çekici geldi. Bu kitap bunun mükemmel bir örneği ve ben çok zevk aldım. Bir yağlayıcı olan Ponyboy Curtis'in hikayesini anlatıyor. Gresler daha az şanslı ve daha az zengin olanlardır. Socs zengin, şanslı insanlar. İki grup daha önce kimse hatırlayamadan savaşıyor. Ancak dava, Ponyboy ve arkadaşı Johnny için kişisel olarak daha şiddetli bir dönüş aldığında, sonuçları çok şiddetli olmadan kaçmak zorunda kalacaklar. Bu kitap harika bir kitaptı. Klişelerden dolayı normalde aşağıya bakan insanların bakış açısını nasıl gösterdiğini sevdim. Bu, hikayenin tamamını bilmeden insanları yargılamamamız gerektiği mesajını verdi, çünkü aksi halde gerçekten anlayamayız.

melissaleach

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım. Yüzeyde, annenin öldüğü yerde travmatik bir doğum yaşayan bir kadın doğumcunun hikayesi. Daha derin bir düzeyde, geçmişiyle hiç ilgilenmemiş bir kadının hikayesidir, kapıyı kapatmayı ve alakasız olduğunu iddia etmeyi tercih eder. Hepimiz hayatımızda diğer birçok insandan etkilendik. Sık sık onların hayatımızın bir parçası olduklarından ve bazen de onlara dokunduklarının farkında değiliz. Bu hikaye bu ilişkileri araştırıyor. Harika bir hikaye, eğer bu ilginç geliyorsa, bir deneyin!

melissaleach

Kuzgun Sisters'in devamı çok benzer ve ilkiyle aynı karakterlerle ilgili. Bütün köyler aniden kendilerini öldürüyor ve Oryn, Summerchild ve Raeshaldis nedenini belirlemeye çalışıyor. Garip bir yeşil sis, kırılmış cam ve diğer bir deyişle sesler onların tek ipucu. Bu arada, Kral Oryn bir şekilde kral kalmak için bir dizi çeteye dayanmak zorunda - ama eskiden timsahları kenara çeviren ve zehirini zararsız hale getiren büyüler artık çalışmıyor. Bu heyecan verici bir kitap, ancak yine de Hambly'nin biraz aşağılamamasını diliyorum.

melissaleach

Fort Hood'daki yaşamla ilgili kısa hikayeler kümesi. Bunlar size gizlice yaklaşıyor, bu kısa öyküye ulaşmak, yaşam hakkında gerçek anlamı olan bir hikaye olmak harikası.

melissaleach

Spirit Bear'e dokunmak, hayatının en az yarısı için kanunda başı dertte olan bir çocuk hakkındadır. En son tutuklandığında ailesi onu kurtaramadı. Bu yüzden duygusal olarak sinirlenen 15 yaşındaki bir çocuk, saf beyaz olan efsanevi bir kara ayıyla temas kurmaya çalışıyor. Spirit Bear, Cole'un duygularını düzeltmesine yardımcı olur.

melissaleach

Bunu tekrar okumam gerekiyor, dili en son okuduğumdan beri dil anlayışım oldukça olgunlaştı.

melissaleach

Okurken düşüncem Hanna Rosin'in PHC'deki öğrencilerin olumlu imajını ne kadar iyi ilettiğiydi. Dini görüşlerini temelde paylaşamasalar da, onları zeki, çalışkan, sevimli ve takdire şayan başka şekillerde buldu. Aynı şekilde Ferris ve PHC öğretim üyelerine de sempati duyuyordu. Sonra onu önyargılı, ruhlu ve sersemlemiş olarak gözden geçiren yorumları okudum. Aynı kitabı okuduk mu?