rrogness

Ryan Rogness Rogness itibaren Woolley Moor, Derbyshire DE55 6FG, İngiltere itibaren Woolley Moor, Derbyshire DE55 6FG, İngiltere

Okuyucu Ryan Rogness Rogness itibaren Woolley Moor, Derbyshire DE55 6FG, İngiltere

Ryan Rogness Rogness itibaren Woolley Moor, Derbyshire DE55 6FG, İngiltere

rrogness

İyi bir hikaye olup olmadığına bakılmaksızın (öyle) Tom Amca'nın Kulübesi Amerikan tarihinin vazgeçilmez bir parçası. Kölelikle ilgili acımasız gerçekleri, yayınlandığı ve İç Savaşı ateşlemeye yardımcı olduğu zaman geniş bir izleyici kitlesine maruz bıraktı. (Efsaneye göre, Abraham Lincoln, Stowe ile görüşürken, "Öyleyse bu büyük savaşı yapan küçük hanım." Dedi. Şimdi, antebellum düşüncesini (dini inançlar, cinsiyet rolleri, bölgesel farklılıklar, ve ırkçılık, kendilerini kölelik karşıtı olarak kabul eden insanlarda bile) yaygınlaştırırken, "Tom Amca" nın aşağılayıcı kullanımının kökenini de sağladı. Bu kitabın Amerikan tarihi hakkında öğreteceği çok şey var. Ayrıca, Stowe'nun espri anlayışı olduğunu öğrenince şaşırdım. Emin değilim neden. Ama dindarlığı, dindarlığın çok fazla olması gerektiğinde ferahlatıcıydı.

rrogness

Bunun diğer şeyler kadar iyi olmadığını söyleyen bir sürü yorum okudum, ancak oldukça iyi ölçüldüğünü düşündüm. Bir dakika gülmek değil (canlılar hariç), ancak kendisi ve ailesi hakkında bu kadar komik ve ilginç olan hikayeler bulabilmesi şaşırtıcı. Bazıları kesinlikle kara mizah ama ben buna katılıyorum, bu yüzden okumaya devam edeceğim (aslında dinlerim) Sedaris.

rrogness

Bunu, Ödünç Alınan Bir şeyden daha çok sevdim. John Krazinski ve Kate Hudson'un bir araya geldiğini düşünüyor olsa bile, şimdi filmi izleyebilir miyim bilmiyorum!

rrogness

Şimdiye kadar okuduğum en tüyler ürpertici ve yürek burkucu kitaplardan biri!

rrogness

Aslında bitirmedi, kütüphaneye geri dönmek zorunda kaldı. Temizlemekten gerçekten nefret eden, ancak nihayetinde organizasyonu seven birine ilham ve bunaltıcı.

rrogness

Herkesin bu kitabı okuması gerektiğini düşünüyorum, zaman zaman okumak duygusal olarak zor olsa da, çok iyi yazılmış ve bu kişinin bu korkunç olayları nasıl gördüğünü göreceğiz. Wiesel harika bir yazardır.

rrogness

Fun, light read. Author creates very humorous, colorful characters and the plot is light and fluffy...like reading a romantic-comedy.