junkjane

Alisa Sahar Sahar itibaren Baietta-corte Tomba VR, İtalya itibaren Baietta-corte Tomba VR, İtalya

Okuyucu Alisa Sahar Sahar itibaren Baietta-corte Tomba VR, İtalya

Alisa Sahar Sahar itibaren Baietta-corte Tomba VR, İtalya

junkjane

Bu kitabı faydalı buldum ama belki de kendi ebeveynlik içgüdülerimi yakından takip ediyor. Çocuğum hala bir bebek olduğu için ebeveynliğin zor kısımlarına bile gelmedim! Belki böyle şeyler beni hazırlar.

junkjane

Jaq'ın Harp, Jack ve Beanstalk'ın eski hikayesine ev sahipliği yapan ve işleri daha ilginç hale getirmek için biraz bükülme ekleyen bir bilimkurgu romantizmidir. Jack ve Beanstalk hiç benim en sevdiğim çocuk masallarından biri olmadı, ama bu benim bu hikayeyi ele almamı etkilemedi. Ajan Jacqueline Robinson bir görevde ve bu sefer kişisel. Jaq'ın kız kardeşi ağır derecede hasta ve hastalığını boşa harcamaktan sorumlu Giant Corp, tedaviyi rehin tutuyor. Bu yüzden Jaq, bir ajan olan Harper English'e ve en önemlisi onu Giant'ta derin gizli görünmeye terk eden adama koşmaktan çekinmesine rağmen, şirketin merkezini tedaviyi çalmak için sızmayı planlıyor. Harp, Jaq'tan ayrıldığında doğru şeyi yaptığını düşünüyordu, ama onu tekrar görür görmez hatalarını fark etti. Bu sefer onu geri istiyor, ama artık ona güvenmiyor. Şimdi, eğer etraflarında sadece tehlike olmasaydı ve Giant Corp'dan güvenle kaçabilirlerse, kalbini tekrar kazanmak için zamanı olurdu. Yoksa öyle mi? Bu kısa bir hikaye ve beklendiği gibi, karakter gelişimi ve dünya inşası zaman zaman göz ardı edildi, ancak genel sonuç tatmin ediciydi. Jaq ve Harp'i önemsedim, TSTL anı (*) bana tokat atmasını ve ondan çıkmasını söylememi istemesine rağmen, birbirlerini sevdiklerine inandım, bu da bir romantizm kitabında her zaman bir zorunluluktur ve Aksiyon sahnelerini beğendim. Jaq ciddi kıçını tekmeleyebilir! (spoiler görüntüle) * şerefe * (*) Harp'in zamanlaması çok kötü ... (spoiler görüntüle) Tanrılara şükürler Jaq saçmalıklarına bir son verdi. Sonuçta, bu hızlı, güzel bir okuma oldu. Keşke daha uzun olsaydı ve bu iyi bir şey çünkü hikayeyi sevmediğim zaman sadece bir romanın kısa uzunluğundan memnunum. Not: Bu eARC'yi Carina Press'ten NetGalley aracılığıyla aldım. Bu inceleme / değerlendirme üzerinde hiçbir etkisi yoktu.

junkjane

Genç yaştaki mopingle başlangıç biraz yavaştı, ama sonunda aksiyonu ve dramayı sevdim. Alacakaranlık ilk kitabında tüm "Beni seviyor mu" şeyler zorlukla boğulmuş olabilir ... ama eylem alır ve Werewolves ve Vampirler arasındaki çizgi çekilir gibi bu dizi daha ilginç hale geliyor! WoHoo, harekete geçin. Eski Hint folklorunun bu diziyi düzgün bir küçük pakete nasıl bağladığını seviyorum.