dfg1f7b6

Jing Wu Wu itibaren Devebük Köyü, 36700 Devebük Köyü/Kağızman/Kars, Türkiye itibaren Devebük Köyü, 36700 Devebük Köyü/Kağızman/Kars, Türkiye

Okuyucu Jing Wu Wu itibaren Devebük Köyü, 36700 Devebük Köyü/Kağızman/Kars, Türkiye

Jing Wu Wu itibaren Devebük Köyü, 36700 Devebük Köyü/Kağızman/Kars, Türkiye

dfg1f7b6

Pozlama, "seks yapmak" için çok modern bir suç işlerken yakalanan gençler hakkında iyi yazılmış büyüleyici bir aşk hikayesidir. Bu yazarın üçüncü kitabı ve dürüstçe onun en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Yazısı olgunlaştı, daha iddialı ve dil ve kelime dağarcığı kullanımı güzel. Karakterler beğenilebilir ve durumlara inanılır. Gerçekten indirmek istemediğim bir kitap! Kitabın çekiciliği birçok çizgiyi aşacak kadar kesindir: gençlerin ebeveynleri kitabı okuyabilir ve belki de hikayeleri temel alarak çocuklarıyla samimi tartışmalar yapabilir; genç öğretmenler kitabı modern teknolojimizin doğru ve uygunsuz kullanımı için bir başlangıç noktası olarak kolayca kullanabilecektir; birçoğumuz bunu okuyacağız çünkü iyi yazılmış, düşünceli, modern aşk hikayelerinden hoşlanıyoruz. Tebrikler, Therese, böyle kişisel, eğlenceli bir roman yazdığı için.

dfg1f7b6

I would give this book 2 1/2 stars. It was first published as a serial in The Scotsman newspaper. I didn't like how each chapter was so short and there really wasn't a plot. I did like the McCall Smith's characters. There were some very funny ones, especially vain and beautiful Bruce, a young professional who thinks every woman is in love with him and Irene, an overbearing mother who wants her precocious four-year-old to speak Italian fluently and has other lofty goals for him. Also, if you are interested in learning more about Edinburgh culture, read this book.

dfg1f7b6

His words are even more beautiful when read in Spanish.