eagle_konbu

Eagle itibaren Taghmah, Libya itibaren Taghmah, Libya

Okuyucu Eagle itibaren Taghmah, Libya

Eagle itibaren Taghmah, Libya

eagle_konbu

Janet Evanovich kitaplarının çoğunda olduğu gibi, bu, tüm şiddet olayları göz önüne alındığında çok komik ve açıktı. Yaşlı bayanların silah kullanan manyaklar olmasına bayılıyorum. Kitabın biraz ertelenen tek kısmı, kahramanlar bir hurdadan çıktıklarında derhal bir başkasına düştüler. Bu, herhangi bir karakter gelişimine neredeyse imkansız hale getirir, ancak kitap sadece beş veya altı güne yayıldığında ne bekleyebilirsiniz. Romantizm bölümünde bile, tamamen konuşur ve kelimenin tam anlamıyla bir eylemde bulunmaz. Hepsi bir Janet Evanovich kitabından beklediğimdendi.

eagle_konbu

-Akıllı bir roman olarak gizlenmiş bir senaryo. Çabucak okundu, fakat ağzınızda eritilen pamuk şeker, birinin düşüncelerinde bu kitaptan daha uzun süre kalıyor. Ve 'heretical' araştırması oldukça standarttı ve konuyla ilgili yeni bir şey olmadığını ortaya koydu. Gerçekten göz kamaştırıcı, zeki bir kripto-tarihî roman için, Focault'un Sarkaçını Umberto Eco'ya göz atın; Tüm 'Mary Magdalen' teorisine daha şaşırtıcı bir bakış için, Nikos Kazantakis tarafından Mesih'in Son Günaha bakın.

eagle_konbu

Kişisel ve profesyonel gelişim üzerine inanılmaz bir kitap ... kendinizi anlamak ve büyütmek

eagle_konbu

Bu ... beklediđim gibi deđildi. Oyunun nerede kesildiğini ve iki yıldız filmine yeniden birleştirildiğini kolayca görebilirsiniz, ancak tam olarak geldiğinde oldukça farklı bir arsa. Her iki filmi de, her biri farklı şekilde seviyorum ve oyunu farklılıkları için seviyorum. Özellikle, Sabrina ve Linus'un karakterlerini daha da sevdiğimi düşünüyorum ve filmin her iki versiyonunun da tüm zamanların en iyi on filminde olduğunu düşünürsek, bu gerçekten çok şey söylüyor. Hayal gücüm bu versiyon için aşağıdaki oyuncu kadrosunu sağladı: Sabrina Fairchild ... Audrey Hepburn ve Julia Ormond'un oldukça eşit bir ayrımı: beynim karar veremedi! Zorunlu olarak her iki filmin Sabrina'sı çok daha romantik bir kurşun karakterdir; bu Sabrina, zaman zaman, herhangi biriyle evlenmesi gerekiyorsa merak eder. Özellikle onu sevdim (görünüm spoyleri) Linus Larrabee ... Humphrey Bogart (sonunda sonunda Harrison Ford'un bir sürü ile). Ve, lanet olsun, Linus tüm hayatımın en büyük kurgusal ezmesi olabilir! Her zaman Humphrey Bogart'ın Linus'una hayran kaldım ve Harrison Ford'un için olumlu bir şekilde homurdandım, ancak bu Linus aşık olduğum topuklulara düştüğüm bir şey. Onunla evlenirdim. Ben, evlilikle ilgili tüm büyük çekincelerimle ...! David Larrabee .... Greg Kinnear. (Üzgünüm, William Holden, ama kimse Greg Kinnear gibi rüya gibi romantik bir playboy yapmıyor.) David'in karakterinin merkezi olan sevgiyi bulmak için çok istekli ve gerçekten ciddiyetle, onunla ilgili bir titreşim var. 1995 versiyonunda daha az mevcut olan ancak 1954 filminde neredeyse hiç olmayan oyun. Fairchild ... John Williams, bu konuda bir soru yok. Larrabee Sr .... Walter Hampden. Ne fevkalade huysuz yaşlı bir adam! Maude Larrabee ... Ne Nancy Marchand ne de Nella Walker. Kabul etmek için neredeyse utanıyorum, ama aklımın gözü Maude Larrabee sarışın Joan Crawford'du. Hayır, nedenini bilmiyorum. Julia harikaydı! Küstah ve eğlenceli, Linus'a çok düşkün ama onu ihtiyaç duyduğu zaman onu aramaya istekli. Filmin her iki versiyonunda da olmadığına üzüldüm, ama neden uygun olmadığını anlayabiliyorum. Paul D'Argenson'ı bile sevdim, oyuna filmlerde değil ekstra bir boyut verdi. Her neyse, bu harikaydı. Şiddetle tavsiye edilir - bir kopyasını bulabilirseniz. (Altı aylık bir araştırmadan sonra, kullanılmış bir kitapçığın tozlu köşesinde benimkini buldum. İyi şanslar.)

eagle_konbu

Bir sonraki için sabırsızlanıyorum :)