laurakutkaitec9db

Laura Kutkaite Kutkaite itibaren Chunri Township, Pingtung County, Tayvan 942 itibaren Chunri Township, Pingtung County, Tayvan 942

Okuyucu Laura Kutkaite Kutkaite itibaren Chunri Township, Pingtung County, Tayvan 942

Laura Kutkaite Kutkaite itibaren Chunri Township, Pingtung County, Tayvan 942

laurakutkaitec9db

Fikirleri yapışkanlaştırma konusunda daha fazla şey öğrenmekten gerçekten zevk alıyorum. Bu kitap aynı zamanda beni köpekbalıklarından daha az korkuyor ve geyiklerden daha çok korkuyor - tehlikeyi ooo! Gerçekten de - fikirleri iletmek ve onları daha alakalı hale getirmek konusunda toplanacak pek çok şey var. Fikir satan ya da çalışanlarının, görevlerinin ya da organizasyonlarının iletişim kültürünü şekillendiren herhangi bir işi olan insanlara tavsiye ederim.

laurakutkaitec9db

bu çok komikti. çocukluğundan itibaren gerçek hikayeler, her bölüm okunması kolay küçük bir kısa hikaye. Ben çok rec. bu kitap!

laurakutkaitec9db

Örtün bir gün - ve o gün bir iş günü. Bu kitap inanılmaz. Beni hikayeye ve karakterlerine tamamen sardı. Uçurtma Koşucusunun aldığı kadar iyi olduğunu düşündüm, ama bu daha da iyi.

laurakutkaitec9db

Bu kitabı Kıdemli İngilizce dersimde okumak zorunda kaldım - nefret etmeyi umuyordum. Ancak, en sevdiğim okul okuma kitaplarından biri olduğu ortaya çıktı. Aslında, o kadar çok sevdim ki kendi zamanımda tekrar okudum. Sanırım çoğunlukla 20'li yılların cazibesine kapıldım.

laurakutkaitec9db

Sanırım Jon Katz'ın köpeklerle ilgili tüm kitaplarını okudum. En sevdiğim ilk onun oldu, _Köpek Yılı_, çünkü kendi ergen yavrularım beni deli ediyor gibi okudum. Anlamadığınız ve nasıl iletişim kuracağınızı bilmediğiniz bir köpeği sevmenin ne anlama geldiğini anladım. Böyle bir köpek hikayesi, duyguyu anlıyorsunuz, _Izzy ve Lenore _'e gömülü .-- Katz, sahipleri onu terk ettiğinde merhametle kurtardığı başka bir kenar kömür ocağı olan Izzy'nin eğitim ayları. Ama bu hikaye bu kitabın odağı değil. Katz bu kez kendi depresyonla mücadelesi ve yazma, köpekler ve darülaceze gönüllü çalışmalarının başa çıkmasına nasıl yardımcı olduğunu yazıyor. Bu kitabın en iyi kısımları Katz'ın misafirperverlik ziyaretleri hakkındaki açıklamaları ve yansımalarıdır. Bu konuda gerçekten iyi bir başka kitap da Lynn Hugo'nun _Winter the Trail Nerede Büyüyor: Bir Terapi Köpek Hayatında Bir Yıl_. ETA: Bu kitap Katz'ın çoğunlukla köpeklerinden oluşan harika siyah-beyaz fotoğraflarına da bakmaya değer.

laurakutkaitec9db

Benim zevkime göre çok (anlamsız) kinetik, carnal.

laurakutkaitec9db

Şimdiye kadar okuduğum İncil meseleleri hakkında en açık fikir.

laurakutkaitec9db

Once again I am amazed at Patricia McKillip's ability to devise such a thoroughly original fantasy. Upon each new unexpected tapestry she weaves characters easily befriended, intrigues well raveled, and winning words. Each new novel is an unprecedented treat.