andystewart

Andy Stewart Stewart itibaren Beniel, Murcia, İspanya itibaren Beniel, Murcia, İspanya

Okuyucu Andy Stewart Stewart itibaren Beniel, Murcia, İspanya

Andy Stewart Stewart itibaren Beniel, Murcia, İspanya

andystewart

Vay canına, bu dürüstçe yıllardır okuduğum en iyi kitaplardan biriydi.

andystewart

Olağanüstü. Klasik

andystewart

Bu kitabın Pearl Harbor filmine benzediğini gördüm, çünkü her biri kendi hikayesini oluşturabilecek birkaç kesin kırılma noktasına sahipti, ancak birlikte gerilmişti, muhtemelen tüm işi çok uzun sürdü. Bir not olarak, sesli kitabı iTunes'dan satın aldım, bu kesinlikle metni okumaktan farklı bir deneyim. Kitap yazar tarafından okunur ve takdir ettiğim bir avantaj, İngilizce olmayan çok sayıda kelimenin otantik telaffuzuydu. Mp3'leri (veya CD'leri) paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Kitap, canlı detaylar ve iyi gelişmiş karakterlerle iyi yazılmış. Kitabın ilk yarısını ve son bölümünü birbirine bağlayan ve daha sonra aniden daha sonra aniden dile getirilen bir dizi üst düzey sembolik olayın olduğu, bazı akla yatkın arsa dönüşleri var. Onlarca yıl önce Afganistan'daki yaşam anlayışı ile 21. yüzyılın başlarında Afganistan ve Pakistan büyüleyici. Bay Area referanslarına aşinalık eğlencelidir. Sonuçta, sağlam bir kitap, ama mutlaka okunması gerekmez.

andystewart

Güzel ve Çirkin modern yeniden anlatım # 1: Bu, birçok yönden oldukça klasik bir yeniden anlatımdı. Ayar ve zaman periyodu temel olarak aynıdır ve tüm ana arsa noktalarını korur. Bu versiyonu ilginç kılan, Güzellik'in karakterizasyonuydu. Bu versiyonda, genç yaştan itibaren "Güzellik" lakaplı üç kız kardeş - Grace, Hope ve Honor - oldukça çirkin. Diğer ikisi güzel, romantik ve oldukça zayıf olsa da, Güzellik rasyonel, pratik, kitaplık olarak tasvir edilir, fiziksel emeği önemsemez ve zamanını Yunanca ve Latince çalışarak ve aygırındaki kırsal alanın etrafında şarj eder. Hikaye hala geleneksel masalın temel taslağını takip ederken, büyülü kalesinde kalması sırasında Canavar ile olan ilişkisi ve etkileşimleri normalden daha nüanslı ve ilginç. Yine de beklenmedik çok fazla bükülme ve dönüş yok ve çoğu zaman işler tam olarak beklendiği gibi oynuyor. Hızlı, kolay okunur ve iyi yazılmıştır.

andystewart

Bu zevk ama akış yoktu bulundu. Ana karakter iyi yazılmış ve yaptığı her şeye rağmen kitap boyunca tamamen onun yanında hissettim. Defoe ona her eylemini haklı gösterebilir. Defoe'un günündeki kadınların sınırlarını gerçekten gösteriyor.