lesleycart

Lesley Cartwright Cartwright itibaren No Man's Heath, Malpas, Cheshire West and Chester SY14 8DU, İngiltere itibaren No Man's Heath, Malpas, Cheshire West and Chester SY14 8DU, İngiltere

Okuyucu Lesley Cartwright Cartwright itibaren No Man's Heath, Malpas, Cheshire West and Chester SY14 8DU, İngiltere

Lesley Cartwright Cartwright itibaren No Man's Heath, Malpas, Cheshire West and Chester SY14 8DU, İngiltere

lesleycart

Toyota'ya hayran kaldım ve bu kitap şirkete derinlemesine bir bakış sunuyor. Toyota yöneticileri bu şirketi tekrar yoluna sokmak için bunu okumalıdır.

lesleycart

Okumak ya da okumamak oldukça "sahne" bir şey olmasına rağmen, güzel yazılmış ve orijinal. Son taksit için sabırsızlanıyorum.

lesleycart

"Anarşik" sadece bu macera romanı için değil, ana karakterin yeni bulunan yaşamı için vatanen için hakim tanımlayıcı gibi görünüyor, seyahat ettiği aracın yaraladığı bir tavşanı kurtardıktan sonra. plan yapmaz, yedekte tavşan. Masalın ortaya çıkacağını düşündüğümden farklı olsa da - ve 1975'te ilk yayınlanmış olan biraz tarihli - bu, toplumsal bir bırakma hakkında basit bir rulo ya da herhangi bir şey için alegori olarak tamamen zevkli . Size ve eğilimlerinize bağlı. En sevdiğim kısım, Fin polislerinin onu hapse atmak istedikleri ama tavşan tarafından uyarıldıkları: tavşanı hapse atmak hayvanlara zulüm olurdu, ancak Vatanen'in hayvana bakması gerektiğini söyleyen imzalı bir notu var. Yetkililerin gelmediği tek sonuç olan bir muamma, insanların hapse atılmasının zulüm olduğu yönündedir. Burada sergilenen bir tür ahlak, hafif hiciv ve yaşam için canlı bir şehvet (en azından bir erkeğin bakış açısından).

lesleycart

This is a weird little fable I picked up out of the free e-book bin in cyberspace. It was maybe a tad predictable, but it was plenty fun for the 10 minutes I dedicated to reading it. Not a waste of time, and I'd be interested to see what Bryan Lee produces when he's trying.