elenalario

Elena Lario Lario itibaren İlyasağaçiftliği Köyü, 17400 İlyasağaçiftliği Köyü/Çan/Çanakkale, Türkiye itibaren İlyasağaçiftliği Köyü, 17400 İlyasağaçiftliği Köyü/Çan/Çanakkale, Türkiye

Okuyucu Elena Lario Lario itibaren İlyasağaçiftliği Köyü, 17400 İlyasağaçiftliği Köyü/Çan/Çanakkale, Türkiye

Elena Lario Lario itibaren İlyasağaçiftliği Köyü, 17400 İlyasağaçiftliği Köyü/Çan/Çanakkale, Türkiye

elenalario

(“kronolojik olarak yerinden edilmiş bir kişi hakkında bir baş gezisi”) ve o kadar iyi yazılmış ki, kendisine rağmen hala çok takip etmek ve zevk almak yeterince kolaydı.

elenalario

Bu kitabın ne hakkında olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu ve hikayenin garip ortaya çıkışı beni oldukça şaşırttı. Kişi Kafka'nın Metamorfozu ile karşılaştırmak gibi hissettirir, ancak bunda benzetme tüm modern toplumu içerme noktasına taşınırken, Kafka'nın hikayesi daha basittir ve dönüşüm yaşayan bireye odaklanmıştır. Bu arada, başlığın çevirisinde farklı seçenekleri ilginç buldum: Orijinal Fransızca "Truismes" i neden "Strange Perfumes" a çevirmeyi seçtiğinizi bilmek istiyorum; İngiliz basımları, hikayenin teması hakkında daha fazla ipucu veren ve hatta domuzların kaudal uzantıları ile sözlü bir cezaya izin veren en ilginç başlık "Domuz Masalları" na sahiptir ... :)

elenalario

2003 yılında Jaye'nin arkadaşlarından birini anlamak için oku

elenalario

Orijinal üçlemenin favorim. Sanırım her zaman zaman yolculuğuna takıldım.

elenalario

Bu önceden yayınlanan kitabı kazandığım için çok heyecanlandım. Ben sadece 10 hafta sonra işgücüne geri dönen 9 aylık yeni bir anneyim çünkü mali olarak daha fazla sallanamadık. Bebeğimi bir günlük bakım merkezinde bırakmak çok üzücü bir şeydi, ama yapmam gerekeni yaptım ve bizim için çalışıyor. Bu muhteşem kitabı okuduktan sonra, sadece Victoria'nın annesi değil, tekrar ben olmak için gerçekten ilham aldım. Eşimle oturdum ve onunla ev işleriyle ilgili olarak daha fazla yardıma ihtiyacım olacağını ve bana biraz "bana" zaman tanıyacağımı tartıştım. Kızıma her şeyden çok bayılıyorum ama Mojo Anne'yi okurken öğrendim, anne olmanın hayatımın sonu değil. Ayrıca gerçekten tutkumu bulmak istediğimi fark ettim. Kariyeri boyunca yaptığım şey, maaş maaşı getirmek iyi ama beni tanımlamıyor. Tutkumu bulmak benim görevim olacak. Bu kitabı herhangi bir yeni veya yaşlı anne için tavsiye. Aferin Amy Tiemann!

elenalario

Değerlendirme: 3,5 Yıldız "Sally" ilginç ve iyi gelişmiş bir hikaye ile iyi yazılmış bir kısa hikaye. Yine de, eksik bir şey vardı, ana karakteri kendi isteği olmayan bir erkekten daha fazlasına dönüştürecek bir şey vardı. Sally için hissettiği yakın çekim, benim için çok garip görünüyordu ve çok az mantıklıydı. Sevdiğim son için ve ayrıca her zaman sürükleyici olan yazarın yazma stili için özel bir not.

elenalario

My Booktalk: Will Grayson is a high school student who lives by two very simple rules. Rule number 1: “Don’t care too much.” And Rule number 2: “Shut up.” Will Grayson was sitting with the cool kids last semester, but then he broke his Rule number 2: “Shut up,” and wrote a letter to the editor of the school paper defending his best friend’s right to be a gay football player. Will Grayson’s best friend is named Tiny Cooper. Will says, “Tiny Cooper is not the world’s gayest person, and he is not the world’s largest person, but I believe he may be the world’s largest person who is really, really gay, and also the world’s gayest person who is really, really, large.” Although they are best friends, Tiny Cooper both “Cares too much” and does not “Shut up.” He is also producing a musical called Tiny Dancer, based on his own life, and featuring a character named “Gil Wrayson.” Will Grayson is not too happy about this. Will Grayson is also the name of another highschooler in the next town. This Will Grayson hates life and does not care about much of anything, except for his online best friend. But when he goes to Chicago to meet him, his life intersects with the first Will Grayson’s, and they both start to find that there are dangers involved in both “Not caring too much” and in always “Shutting up.” Will Grayson kind of likes a girl, but his rules keep him from caring or letting her know. The other Will Grayson is comfortably, miserably, completely isolated. Then the rules are broken. Will Grayson, Will Grayson, by John Green and David Levithan. (~2+ min.)