cemasl

Cemasl Almdost Almdost itibaren Scraptoft, Leicester LE7 9SE, İngiltere itibaren Scraptoft, Leicester LE7 9SE, İngiltere

Okuyucu Cemasl Almdost Almdost itibaren Scraptoft, Leicester LE7 9SE, İngiltere

Cemasl Almdost Almdost itibaren Scraptoft, Leicester LE7 9SE, İngiltere

cemasl

Çok eğlenceli hemen cilt 2 sipariş ettim.

cemasl

* Peri masalı kurbanı sonsuza dek mutlu bir dönüşüme dönüşmedi. Kocası ölünceye kadar değil. Kısa evlilikleri sırasında Christiana için yeterince korkunçtu ve geleneksel yas döneminin kız kardeşlerinin çıkışlarını da mahvetmesine izin vermeyecekti. Bu yüzden Christiana onu buzun üstüne koymaya ve hiçbir şey olmamış gibi devam etmeye karar verir. Gerçek earl görünene kadar. Richard Fairgrave, adını ve unvanını soyan kötü ikiziyle yüzleşmek için her niyeti vardı… sadece öldüğünü keşfetmek için. Kimliğini sessizce varsayarak, Richard şimdi büyüleyici kalıtsal “karısı” için çıldırtıcı bir istekle uğraşmak zorundadır - kesinlikle bir altın arayıcısı ve muhtemelen bir cinayet. Ve Christiana istenmeyen yeni bir “koca” ile başa çıkmak zorunda… ve ikisi de buz erimeden önce ne yapmaları gerektiğini anlamalı! * Bu kitabın bana en iyi hitap eden bazı özellikleri vardı: mizah, ana karakterler arasındaki fiziksel kimya, bir cinayet gizemi çözmek ve ikincil karakterlerin güçlü oyuncu kadrosu. Bu kitabın da beni rahatsız eden bir içeriği vardı. Çok çabuk seks yapan karakterler ve sonra gözlerimi yuvarlayan "çığlık ve kükreme" cinsiyeti. Cidden, kim seks sırasında çığlık attı ya da kükredi? İkincil karakterlerin burada yaptığı gibi bilerek ertesi gün sırıtmak yerine komşuları kurtarmaya getireceğini düşünürdüm. Ne yazık ki, bu tür orgazm ifadesi Sands ve diğer yazarların çoğunda standart ücret haline gelmiştir. Ama neyse ki, bu kitabın geri kalanı en üstte değil, ama benim yaptığım gibi yüksek sesle gülmenize neden olabilecek birkaç sahneye sahip ilgi çekici, iyi tempolu bir masal. Not: B * Kitabın arka kapak açıklamasından alınmıştır.

cemasl

If I were to live in any world other than this, I think Howl's and Sophy's would be it. Diana Wynne Jones is a master of fantasy and is able to draw the reader into her world skilfully and without a hitch. Although Sophy can be difficult and crotchety - particularly since she's been cursed to be an old woman instead of her girlish young self - she's not malicious, although she doesn't always make the best decisions. The various doors opening onto different locations can be a little confusing, but I'm sure YA readers won't have any problem keeping everything straight in their heads - the tale whizzes from place to place, much like Sophy and Michael in the seven-league boots, and the action never ends.

cemasl

of all the cat owning books out there, this may have not been the one with the most information, but it was the most user friendly. i am such a sucker for the cutesy operating manual asthetic. i ate it right up, and it was helpful both in the original bringing home a nutty kitten as well as introducing said fluffernutter to another cat. you can bet i will be purchasing the baby owner's manual the moment i get knocked up! :)