manishchawla

Manish Chawla Chawla itibaren 4227 Bukovica, Slovenya itibaren 4227 Bukovica, Slovenya

Okuyucu Manish Chawla Chawla itibaren 4227 Bukovica, Slovenya

Manish Chawla Chawla itibaren 4227 Bukovica, Slovenya

manishchawla

Bebeğinizin ne kadar uyuyacağını kontrol edemezsiniz! İşlerin uyuma ortamı yaratılmasına yardımcı olacağından emin olun, ancak bebeğinizi uykuya daldırmak için ağlamadıkça, TUTMALARI gerektiğine karar verdiklerinde tutulmaları gerekir.

manishchawla

Sizi düşündüren harika bir hikaye. Aniden bittiğini düşündüm, ama bu iyi bir kitabın işareti - ki bu karakterlere veda etmek istemiyorum.

manishchawla

Klasik Martin komedi - çok eğlenceli

manishchawla

İlginç karakterler içeren iyi tasarlanmış bir dedektif öyküsü, tek bir nefeste okuyun.

manishchawla

İyi biyo. Bir düzyazı stilisti olarak sadece iyi ve bazen Lennon'un hayatındaki bazı şeyler arasında bağlantılar önermek için biraz ileri gidiyor. Yine de sağlam.

manishchawla

Harold Robbins'in tüm kitaplarında olduğu gibi eğlenceli olan suçlu bir okuma.

manishchawla

Umduğum kadar komik değil.

manishchawla

Kamyon taşımacılığı ve nakliye hakkında bir kitap okumak için gerçekten heyecanlı değildim ve bu da raflarımda aylarca okunmamıştı. Büyük hata. Yazma harika ve Amerika'yı gerçekten nasıl sürdürdüğüne (gemiler bölümünde bazı dünya ticareti atıldığında), gerçekten bunu yapan insanların gözüyle inanılmaz bir perspektif kazanıyorsunuz. Thoreau'nun seyahatlerinden birini yeniden yaratması belki gereksizdir, ancak tamamen liyakat göstermez.

manishchawla

Not: Bu kitabın bir kopyasını GoodReads'tan inceleme için ücretsiz olarak aldım. Genel olarak, bu kitabın hafif eğlenceli bir beyin şekeri parçası olduğunu düşündüm. Genel öncül ilginçti, ancak yürütme arzulanan bir şey bıraktı. Karakterler çok çizgi film hissettiler - hepsinin her duruma karşı çok tepkileri vardı ve hikayenin her yerinde gelişmemiş gibi hissetmediler. Ana karakter için tanımlayıcı duygusal gelişim anı olduğunu düşündüğüm bile çok düz düştü ve orada olması gereken duyguyu hissetmedim. Arsa çok sarsıntılı - neredeyse kısa vinyetlerin birlikte bir koleksiyon gibi hissettim. Yazar ayrıca "Ve onlar sonsuza dek mutlu yaşadılar - VEYA ÇOK DÜŞÜNCE !!!!" paragraf boyunca birçok kez paragraf. Ben eğlendim çünkü okuma zamanımı boşa harcamış gibi hissetmiyorum, ama kesinlikle kendim için satın almak veya başkalarına tavsiye bir kitap değil.

manishchawla

Translating...

manishchawla

I agree with the reviewer who said the author seems like a nice enough person, but I couldn't get through this book and turned it back into the library only halfway through. I found myself thinking, OK, well if you're going to throw your Has A Record of Cheating husband at another woman when your 6th sense is flashing warning, um, DUH? I lost patience with her and her story-telling and didn't have much sympathy for her, which lead to really not caring much how her story turned out. Clearly, divorce is difficult no matter the reason, infidelity = uber yuk, and she felt the need to tell her story. I just didn't empathize with her enough to want to hear her story, thus, one star.