saitodaisudf1b

Daisuke Saito Saito itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Daisuke Saito Saito itibaren Texas

Daisuke Saito Saito itibaren Texas

saitodaisudf1b

Revize edilmiş derecelendirme: NİHAİ BÖLÜM ÇIKIŞTIRMADAN ÖNCE: 3 yıldız NİHAİ BÖLÜM BELİRLEMEDEN SONRA: 2 yıldız Yakında piyasaya sürülecek filmin bu uyarlaması büyüleyiciydi. Klasik masalın ilginç bir şekilde yeniden anlatılmasıyla, sayfaları sonuna kadar çevirmeyi durduramadım. Ancak, son sayfaya ulaşıldığında SONUÇ YOKTUR. Uçucu bir uçurum, 13 Mart 2011'de bonus bölümünün yayınlanacağı bir web adresi ile bize bırakıyor. Bu, son sahneye çıkan tüm mükemmel forshadowing ve gerilim göz önüne alındığında gerçek bir sıkıntı. Hayal kırıklığının Dorothy'nin Oz Büyücüsü'nün hiç sihirbaz olmadığını anladığında hissettiğine benzediğini düşünüyorum. Hayal kırıklığı yaratan son bölümün yanı sıra: Ana aşk üçgeninin zayıf bir şekilde geliştiğini ve varsayılması gereken çok şey bıraktığını hissettim. Ancak öte yandan, kitap kitle histerisi ve paranoya fikrini araştırmak için iyi bir iş çıkardı. Cinayetler ilk kez nesillere başladığında, Daggorhorn kasabasının panik dünyasına daldık ve kurdu ortalarından arındırmak umuduyla sola, sağa ve merkeze suçlamalar atıyoruz. Salem-cadı denemeleri çok iyi. Gelecek film için bir başlangıç olarak, kitap bir başarıdır. Bir tür edebi teaser fragmanı olarak işlev görür. Bununla birlikte, kendi başına bir roman olarak, arzulanan çok şey bırakıyor. Belki de "bonus bölümü" 13 Mart'ta gelen itirazlarımdan bazılarını rahatlatacak. EDIT: Son bölümü okuduktan sonra daha da hayal kırıklığına uğradım. Sürpriz sona ermiş, kitaptaki önceki sahnelerin hiçbirine uymuyor ve çok az şey çözüldü.

saitodaisudf1b

Ben 8 de bu kitap okumaya başladı ve ben (3 am) bitirene kadar aşağı koyamadım. Gerçekten çok üzücü ya da uykusuz kaldığımdan emin olmadığım halde aslında bazı bölümlerde ağladım. Herkes ve herkes bu kitabı okumalı, özellikle de benim gibi genç kurgu için yumuşak bir yeriniz varsa.

saitodaisudf1b

Bu fbi kitapları seviyorum ve daha fazla yazmasını diliyorum. slogan büyüleyici bir karakter.

saitodaisudf1b

I did like this book, but by the second and third book in the series the main character is starting to get a little annoying. The idea is really cool, though. Worth at least checking out of the library or picking up at a used bookstore.