ruthclarisse

Ruth Tan Tan itibaren Irving, MI, Birleşik Devletler itibaren Irving, MI, Birleşik Devletler

Okuyucu Ruth Tan Tan itibaren Irving, MI, Birleşik Devletler

Ruth Tan Tan itibaren Irving, MI, Birleşik Devletler

ruthclarisse

Bu kitabı çok seviyorum! JK Rowling, eksiksiz, inandırıcı ve büyüleyici bir hayali dünya ve kültür yaratır. Karakterler o kadar gerçektir ki onların varlığından hiç şüphe etmedim. O kadar eksiksiz ki, bir kitaptaki küçük etkinlikler ve karakterler başkalarına sorunsuz ve önemli sonuçlarla dökülür.

ruthclarisse

Bu kitap, okuduğum diğer Dresden Files kitaplarına benziyordu. Başlangıçta ilginç, biraz ortada sürüklemeye başlar, ancak sonunda koymak zordur. Karakterlerin çoğu ilk üç kitaptan tekrarlanır. Harry ve Murphy ilişkilerini değiştirdiler ve onu her zaman korumaya çalışmak yerine ona yetişkin gibi davranıyorlar. Kurt adam Billy ve çetesi geri döndü. Diğer birçok yeni karakter olmasına rağmen Susan ortaya çıkmadı. Dört romandan sonra Kasap hala dünya binası gibi geliyor. Neyse ki onun için Harry'i ve diğerlerini okumaya devam edebilecek kadar iyi seviyorum.

ruthclarisse

Anne Carson's slim little poem/novel is a coming of age story about a gay youth in an ambiguously Carribean/South American setting. It's very prettily written, with a great deal of classical allusion, calling to mind Derek Walcott's revisionings of the Odysseus story. You can read it easily in about two hours and it definitely sticks with you afterwards, making it inarguably a great "short novel".

ruthclarisse

omg i cant wait So I waited and I loved it. I am sad that the story is done but I thought that this one was great. It was action packed and really an emotional roller coaster. There were a lot of deaths I could have done without but it certainly made me keep reading. I definitely enjoyed how everything tied together. Lots of things mentioned in earlier books came back and were further expanded upon and proved to be useful in this novel. This muggle is going to miss those Hogwart heroes!