vectorheroes

Vector Heroes Heroes itibaren Machault, Fransa itibaren Machault, Fransa

Okuyucu Vector Heroes Heroes itibaren Machault, Fransa

Vector Heroes Heroes itibaren Machault, Fransa

vectorheroes

Başlık Düşünceleri: Kitaba gerçekten uyuyor. Kapak Düşünceleri: Daha mükemmel bir kapak olabileceğini düşünmüyorum. Beyaz elbise giyiyor. Göl ve kanlı ay var. Uzun kızıl saçları var ve yakından bakarsanız kolundaki işareti görebilirsiniz. UYARILAR: Bir seks sahnesi vardır. Bu belirsiz, ama aynı zamanda değil. Hm. Ayrıntılarla aşırı yüklenmez. Bu kitabı gerçekten çok beğendim ve netice dört gözle bekliyorum. Yazı yeterince basitti ve sorunsuz bir şekilde akıyordu. Değiştireceğim tek şey yazının çok basit görünmesiydi. Örneğin şöyle bir cümle olabilir: Tam olarak nasıl hissettiğimi bilmesini sağlayacak bir ses tonuyla fısıldadı. Sanırım şöyle bir şey olsaydı daha iyi akardı: Ben şiddetle fısıldadı. Neyse ki, kitap ilerledikçe ve Makayra ile daha da içine girdim, artık orada değildi. Makayra'yı ve markayı öğrenmeyi çok sevdim. Devam filmini okumak ve Lily'nin kaderi hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyorum. Lily ve Justin arasındaki ilişkiden keyif aldım, ancak bazen çok masal gibi görünüyordu. Yine de çok memnun oldum. Sonunda da onlardan ne olacağını görmek için heyecanlandığım birkaç hoş sürpriz vardı. Bağımlısının Son Sözleri: Kışın Kanlı Ayı, biraz anti-sosyal olan sıradan bir kadını tanrıçaya çevirdi. Lily'nin büyüdüğünü ve aşık olduğunu görüyoruz. Makayra'dan daha fazlasını istemeye bırakıldım. Satın Almak veya Ödünç Almak: Hiç şüphesiz zevk alacaksınız. Yine de ikinci kitabın çıkışına kadar beklemenizi öneririm. Açıklama: Book Lovin 'Bitches Ebook Tours üyesiyim ve yazar tarafından bana bir kopya verildi. Her ne kadar ödeme Book Lovin 'Bitches Ebook Tours tarafından alınmış olsa da, bu inceleme karşılığında tarafımdan herhangi bir ödeme alınmamıştır veya olumlu bir ödeme yapma zorunluluğu yoktur. Burada ifade edilen tüm görüşler tamamen benimdir ve yazarın, kitabın yayıncısının ve yayıncısının veya bu incelemenin okurlarının görüşlerine uymayabilir. Bu açıklama Federal Ticaret Komisyonu'nun 16 CFR, Bölüm 255, Reklamlarda Onay ve Tanıklıkların Kullanımına İlişkin Kılavuzlara uygundur.

vectorheroes

Maybe the best book ever. Mythology, culture, good and evil, almost everything you need.

vectorheroes

I am glad I read this when I did. If I had read it, like my friend Melinda did, on the heels of "Extremely Loud..." I probably would have felt cheated. But, as it stands, on it's own, I really really liked it. Very clever. ( Do they write together, this is the question? Reminds me of Erdrich and Dorris)

vectorheroes

This book was better than the first one. We are getting to know the characters a little more, and I like to see the personalities unfolding. Lily is a witch that seems to need help from those around her a lot (even though she is supposed to be pretty powerful), and she has several new friends that assist her. She isn't really looking for a man, but they seen to be everywhere and she is very naive when it comes to relationships. I like Max as a person, but I don't think he is right for her and his brother is a hot mess. Sailor is an enigma, but I would love to learn more about him, and Aiden just seems slimy. Maybe, Lily doesn't need a man at all...just Oscar, who is the cutest thing EVER!