shawncen

Shawn Cen Cen itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Shawn Cen Cen itibaren Texas

Shawn Cen Cen itibaren Texas

shawncen

Burada vahşice dürüst olacağım çünkü kitabı beğenmedim ama yazamadım. Bu korkunç bir sinir bozucu, bu yüzden ilk izlenimimle başlayacağım: Amatuer. Ama söyleniyor ki, yazarın burada daha fazla bilgi edinmek istememi sağlayan oldukça benzersiz bir dünyası var ve ana karakterlerin sert aşkı onu bitirmemi sağladı. Şaka yapmıyorum. Dünya güzelce düşünülmüş gibiydi ve karakterler tamamen tatmin ediciydi. Okumak neden bu kadar acı vericiydi ki, diyaloğu veya olay örgüsünü takip etmeyi zorlaştıran genel kesicilikti. Bazen kimin neyi söylediğini ve bir şeyler yeniden okumak zorunda kaldığını bilmiyordum. Bazen karakterler yazar tarafından yapmamış olabilecekleri eylemlere itilmiş gibi hissedilirdi. Ayrıca bir sürü künt gündelik düşünme vardı - "Cehennem Evet" gibi kısa cümleler. her yerdeydik. Bu tür hileler düşüncelere gerçek hayat katar ama çok fazlaydı. Ve çok fazla konuşmak gerekirse ... seks konuşması / açıklamaları üstte waaaydı, ama bu açıdan eğlenceli bir okuma için yapıldığını itiraf edeceğim. Ne yazık ki bu sahneler kitabın sonuna kadar biraz repetatif geldi. Muhtemelen ikincisini okuyacağım ve kitapta daha iyi bir akış olmasını umuyorum. Yani, Anne, körlüğümü affet ama bir sonrakinde beni yanına al. Bu arada, kitapta birkaç hata vardı ve daha iyi bir editör öneririm.

shawncen

Ben tv şovu Castle onlara bu hatırlattı bir yerde okuduktan sonra aldı ve nasıl düşündüklerini görebilirsiniz. Gelecekte gerçekleşmesini beklemiyordum, ama eğlenceli bir sürpriz buldum. Gizem iyi tempolu, ancak romantizm kısmı korse ripping türüne biraz fazla yaklaşıyor. Erken bir erkeğin karakterinin gerçek kahvenin tadının, kadın kahramanın bir erkeğin bir kadına neden olduğu gibi (paraphrasing) kızarmasına neden olduğunu gözlemlediği bir çizgi var. Bu daha ne beklememe izin verir.

shawncen

It started with the discovery of a old high school year book in the burned out ruins of her family home - surrounded by death and devoid of family, Lori seeks truth through the paranormal. I expected more horror from the author of 'Psycho' than psychological suspense. As the story progressed and the POV altered from Lori's story to a cop (Metz) of the verge of retirement, I felt the author wasn't sure which direction he wanted to take the mystery surrounding the death of Lori parents - be it a homicide investigation, horror, Lori's estranged family, or a good old fashioned PI angle. There were many references of life portrayed through film which grew tiresome and repetitive and didn't add anything to the story. There were a few interesting plot threads but not enough to warrant more than a 2 star rating for mind.