tahirasaharc9fb

Tahira Sahar Sahar itibaren Ostrovok, Lipetskaya oblast', Rusya itibaren Ostrovok, Lipetskaya oblast', Rusya

Okuyucu Tahira Sahar Sahar itibaren Ostrovok, Lipetskaya oblast', Rusya

Tahira Sahar Sahar itibaren Ostrovok, Lipetskaya oblast', Rusya

tahirasaharc9fb

.

tahirasaharc9fb

İyi bir kitap, soruya yalvarıyor, banliyölerde yaşamak için ruhumu bıraktım mı? Bence öyle değil, ama bazı ilginç şeylere dikkat çekiyor. Ne kadarını değiştiriyorsun ya da başkasının idealine uymaktan vazgeçiyorsun?

tahirasaharc9fb

Bu oldukça iyiydi. Vicky Holden ve Fr. arasındaki ilişkiyi seviyorum. John ama gergin çünkü Katolik bir rahip ve boşanmış Arapaho Hint avukatı. Bu kitap başlarken uzaktaydı ve göreve döndükten sonra bir araya gelmeleri biraz zaman alıyor. Ancak hikayesinde eksik olan bir şey var: Onu asla duada göremiyorum.

tahirasaharc9fb

Yankees ve Red Sox arasındaki flama yarışına odaklanan 1949 beyzbol sezonunun bir kroniği. Ayrıca 1949'da Amerikan Yaşamını tanımlamak için mevsimi fon olarak kullanıyor ve bu da Halberstam'ın geçmişini bir tarihçi olarak düşünmek şaşırtıcı değil. Williams ve DiMAggio arasındaki birleşme tanımı özellikle tavsiye edilir. Çok keyifli.

tahirasaharc9fb

Bu korkunç değil ve bazı iyi noktalar gösteriyor, ancak o ve onun arduvaz AFL-CIO'nun liderliğine seçildiğinde John Sweeney'in gündeminin ne olduğunu bilmek istiyorsanız, bu aslında okuduğunuz şeydir. Kısacası, politik propaganda.

tahirasaharc9fb

Loved it. Well written characters with a great story to tell. A quiet and heartfelt story.