sergio_montoy

Sergio Montoya Molina Montoya Molina itibaren Agrilia 351 00, Yunanistan itibaren Agrilia 351 00, Yunanistan

Okuyucu Sergio Montoya Molina Montoya Molina itibaren Agrilia 351 00, Yunanistan

Sergio Montoya Molina Montoya Molina itibaren Agrilia 351 00, Yunanistan

sergio_montoy

** spoiler uyarısı ** 2010 kitap çapraz gözden geçirme: Horay, sonunda bu kitabı bitirdim !!! Birkaç haftadan beri okudum, aynı anda diğer birkaç kitabı okuyordum. Bu şeylerin hatırladığın gibi görünmemesi komik. Bu kitapların en sürükleyici değildi ve zaman zaman biraz cüretkardı. Ayrıca belki de Anne'nin erken çocukluk döneminden bir miktar birbiriyle bağlantısı olmayan, çok küçük bir bölüm olduğu için dikkatinizi çekmek zor. Biraz daha büyüdükçe, üniversiteye gittiğinde bir arsa inşa etmeye başladı ve sen onun hayatının komplosunun nasıl devam edeceğini merak etmeye başladın, sonuna doğru daha iyi oldu. Bazı bölümler çok açıktır, çünkü her ikisini de daha önce okudum, seriyi gördüm, diğer kitaplara sahibim, böylece fotoğraflar ve bulanıklar bir parça hediye; ve ayrıca, kitap, bu kitabın sonuna kadar konuşmayı reddettiği çocuk Gilbert gibi konularla ilgili açık ve net olduğu ve akademik başarı için ana rakibi olduğu için. Bu yüzden, henüz bilinmeyenler için, bu Anne kitaplarında ilk, yetim kız Anne'nin, yüzyılın başında (1800'lerden 1900'lere kadar) Kanada'da bir adada Marilla ve Matthew (erkek kardeşi ve kız kardeşi) ile Green Gables'da yaşamaya geldiği hakkında. ). Ve çoğu, zamanının bir çocuğu olmasına rağmen, tutumları, modaları ve yaşam tarzları çok değişti; dedikodu komşularının, çocukluk arkadaşlarının, oyunların ve eşyaların çoğu hala aynı. Sanırım bir çeşit daha masum, sağlıklı bir çocukluğa bir bakış.

sergio_montoy

Sesli kitap Büyük dil ve karakter gelişimi. İyi işler yapmak, anlatıcıya 19 yaşında, amaçsız bir şekilde büyümesine yardımcı olur.

sergio_montoy

Bu 2 veya 3 yıldızlı bir kitap olup olmadığına karar veremedi. Bitirdim, üç verdim. Bırakmak kolaydı ve baştan sona okumak için ölmüyordum, ama yaptım. Yazar, Londra'daki East End'de II. Dünya Savaşı sonrası bir ebe olduğunu açıklıyor. Hikayelerinin birçoğu büyüleyici ve bazıları değil. Tıbbi ayrıntılarını duymakla daha az ilgileniyordum ve onları donuk buldum. Bazı hastalarının yaşamları oldukça vahşi idi.

sergio_montoy

bazı komik parçalar ve bazı oldukça üzücü parçalar ama genel olarak bu kitap hakkında ne gerekiyordu emin değildi. Gregory Maquire beklediğimden değil.

sergio_montoy

Translating...

sergio_montoy

Kitap kişisel mücadelelerin, heyecan verici heyecan verici anların ve genç “aşk” ın komplikasyonlarının bir kombinasyonuydu. Açık bir tezat vardı, kitap üç bölüme ayrıldı. İlki en az eyleme sahip, üçüncüsü ise en çok eyleme sahip. Orta kısım arada bir yerdedir. Kitabın birinci bölümünde kitabın arkasındaki hikayeyi ve kitabın sesi olan "Katniss" in temel yaşamını açıklıyor. "Başkent" in kontrolü altındaki "Bölge 12" de yaşıyorlar. Temelde ütopik bir diktatörlük toplumunun hikayesi. Kitabın geri kalanını sizin için bozmayacağım, kendiniz okumalısınız, ancak bu kitaptaki görüntü miktarı olağanüstü. Çok az kurgu romanı bu kadar "orada" hissettim. Diğer her cümlenin bir sürü sıfatla dolu olduğu anlaşılıyor. Benzersiz karakterlerin duygularını çok kolay bir şekilde algılarsınız ve bunlar çatışmalardır. Bu kitap yavaş başlıyor ama ilgimi çekti çünkü çok eşsiz bir kavram. Bu kitabın ne kadar iyi yazılmış olduğu gerçeğini aştıktan sonra, kitabın ikinci yarısının sadece eylem olduğu gerçeğini tökezlersiniz. Bitmeyen, amansız şiddet. Gerçek "Açlık oyunları" nın hikayesi anlatılır ve şiddet, eylem, çatışma, sevgi, sevgi eksikliği ve aldatmanın büyük bir karışımı vardır. Kitabın tamamını bir günde okudum. Bu, sizi ne kadar içeri çektiği hakkında bir şey söylüyor. Harika bir kitap ve birkaç saat ayırmak istemiyorsanız, başlamayın. Çünkü kendinizi uzaklaştıramazsınız.

sergio_montoy

This is a good read for a long flight. It goes quickly but doesn't demand much of the reader. What could have been a compelling debate about medical ethics and personal responsibility quickly devolves into a shrill, highly implausible family drama more suited to the script of a movie of the week. Which, come to think of it, could have been exactly what the author wanted.