nina_jordan

Nina Jordan Jordan itibaren Bawtry, Doncaster DN10 6GD, İngiltere itibaren Bawtry, Doncaster DN10 6GD, İngiltere

Okuyucu Nina Jordan Jordan itibaren Bawtry, Doncaster DN10 6GD, İngiltere

Nina Jordan Jordan itibaren Bawtry, Doncaster DN10 6GD, İngiltere

nina_jordan

Bazı iyi öneriler! Yine de çok ağır.

nina_jordan

Bu kitap kötü değildi ama gerilim kısmı biraz fantazi gibi okudu. Gerçekten iyi bir öncül vardı ama heyecan verici bir komplo yapmak için, yazar katile zaman yolculuğu ya da ışınlanma olmadan yürütülmesi imkansız olan şeyleri yaptı. Bu seri genç kadınları en büyük korkularıyla öldürüyor. Öncül gerçekten ilginç ve bazı öldürmeler okuyucuların korkularıyla bağlantı kurmak zorunda - sadece bazı açıklamaları okuyarak, kalbim çarpıyordu ve nefesim panik atak geçirecekmişim gibi hızlandı. Ancak katilin kurbanının korkuları hakkında bilgi sahibi olması bana ilk WTF anımı verdi: bilgisayarlar aracılığıyla! Elbette! Çünkü eminim ki herkes, korkuyu tetikleyen olay internet günlerinden önce olsa bile, Facebook profillerinde en büyük korkusundan bahsediyor. Ve katil sadece bir bilgisayar dehası değil, bir çatlak atışı, amatör psikolog, adli tıpta yetenekli, aksanı olmayan uzman aktör (çünkü Güney halkının bildiğiniz bir aksanı yok), yılan wrangler (gerçek için) ve zaman bender. Çünkü düzgün bir şekilde planlamak ve uygulamak zaman alacak ayrıntılı ölümleri kaçırmak ve öldürmek, etrafta FBI ajanlarını takip etmek, işini yapmak, kanıtları yok etmek ve bir sonraki cinayeti planlamak, insanların yaptığınız her küçük şeyi fark etmek zorunda oldukları küçük bir kasaba, zaman bükebilir veya günlerin 48 saat olduğu alternatif bir evrende yaşayabilmelisiniz. Kitabın araştırma alanı arzulanan çok şey bıraktı. FBI profilleme yöntemi adı verilen bir şey var, bu durumda ajanların zar zor takip ettiği bir şey var. Bir şey görüp görmediklerini anlamak için kurbanlarla ilgili bir kişiyle röportaj yapmadılar. Gerçek bir profil bile yoktu! (Katilin demografik özellikleri, eğitimi vb. İle ilgili ayrıntılı bilgilerde olduğu gibi) Tek bildiğimiz, kahramanın “bir katil gibi düşünüyor” ama her zaman onun arkasında bir adım, ileride değil. BTW… Kahramanın bu işi nasıl yapabileceğini bilmiyorum. Geçmişi göz önüne alındığında, herhangi bir yarı iyi savunma avukatının mahkemede itibarsızlaşabilmesi için psikolojik olarak uzlaşıldı. Ne kadar iyi olursa olsun, FBI'ın onun gibi birini herhangi bir şeye liderlik etmesinden şüpheliyim. Kahraman sıcaktı ama çok iyi bir FBI ajanı değildi. Neredeyse her şey olduğunda pantolonuyla yakalandı. O bir peygamber değil ama çok duygusal ve çevresini unutmaya meyilli. Katili yakalamaya çalışırken etrafınızdaki en iyi kişi değil. Bu diziye kesinlikle devam etmiyorum ama yazara bir kez daha deneyeceğim. Bir dahaki sefere onun paranormallerine devam edeceğim çünkü en başından beri okuduğum şeyin fantezi olduğunu bileceğim.

nina_jordan

Fairstein'ın yazdığı her şeyi seviyorum. Sadece sıkılmaya başladığınızda bir bükülme yaparak sizi ilgilendirir. Ne okuduğunuzu gerçekten düşünmediğinizde veya beyniniz iki dakikadan fazla hiçbir şeye konsantre olmayacağınız zaman eğlenceli ve kolay okunur.

nina_jordan

Very charming story about Alice, the girl who has trouble going to sleep because everything in her room is not blue. Her mother tries a lot of things to help her relax and to go to sleep, but Alice is waiting. Blue color actually comes from the moon which comes through the window and changes all colors in her room. Then, it is time to close her eyes and go to sleep. I really like this book; I think it is good for a bed time or free read. Illustrations make a story magical.