anjeybilenko

Anjey Bilenko Bilenko itibaren Gachsaran, Kohgiluyeh Va Boyer Ahmad, İran itibaren Gachsaran, Kohgiluyeh Va Boyer Ahmad, İran

Okuyucu Anjey Bilenko Bilenko itibaren Gachsaran, Kohgiluyeh Va Boyer Ahmad, İran

Anjey Bilenko Bilenko itibaren Gachsaran, Kohgiluyeh Va Boyer Ahmad, İran

anjeybilenko

Şimdiye kadar okuduğum en iyi yazılardan bazıları. Hiç. Ben derin karakterizasyonu ve yazma sanatını seven herkese tavsiye ederim.

anjeybilenko

Allen'in tüm kitaplarında sihirle Güney cazibesini kesinlikle seviyorum! Beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Bu kitap diğer kitapları kadar harikaydı.

anjeybilenko

Bu kitabı yüksek sesle okumayı sevdi! Hikaye zamanı için harika! Harika çizimler! Okumak için gerçekten eğlenceli bir kitap!

anjeybilenko

Bu kitabın şüpheli ve eğlenceli olduğunu düşündüm. Bir hayalet hikayesi olduğu ve büyük bir kederli kedi olduğum için okumaktan korkmamdan korktum, ama hiç de ürpertici değildi. Jodi Picoult'un yazma tarzından hoşlanıyorum ve her zaman sonlarını sevmese de kitapları asla hayal kırıklığına uğratmıyor.

anjeybilenko

Bilim kurgu, askeri ve mizahı yanınızda dikişlere neden olan bu kitabı seveceksiniz. Karakterler iyi gelişmiştir ve her birinin bu kitapları hicivli bir şekilde komik yapan bir tuhaflığı vardır. Kolay okunan ve eğlenceli. Çok iyi düşünülmüş. Tabii ki uzaylıları, silahları var ve içerde içiyorlar, tabii ki sizi şimdi neyin bok haline getirecek ...? bütün hikaye boyunca. BU KİTABI KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM !!! SEVDİM !!!

anjeybilenko

Sev ya da nefret et, görmezden gelemezsin.