orvebrandhenrik

Henrik Orvebrand Orvebrand itibaren Lonar Bhaigaon, Maharashtra, Hindistan itibaren Lonar Bhaigaon, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Henrik Orvebrand Orvebrand itibaren Lonar Bhaigaon, Maharashtra, Hindistan

Henrik Orvebrand Orvebrand itibaren Lonar Bhaigaon, Maharashtra, Hindistan

orvebrandhenrik

Hikaye dikkat çekicidir. Greg Mortenson modern bir azizdir. Bugün Afganistan'da şiddetin artmasıyla ilgili başlıkları okumak beni misyonunu merak ediyordu. Başardığı şey inanılmaz ve bence bu mutlaka görülmeli, özellikle de tüm Müslümanların terörist olduğunu düşünen Amerikalılar için. Bu kitapla ilgili tek sorun yazımdı. Garip ve dağınık. Özellikle başlangıçta. Ya da belki yazarın stiline (ya da eksikliğine) alıştım. Araştırmasının bir parçası olarak birkaç yıl boyunca adama ve Orta Asya'ya birçok seyahat için şeref, ama zanaatında çalışması gerekiyor. Editörler kendilerini daha fazla zorlayabilirdi. Aksi takdirde, kitabın ilk bölümünde nesirlerin ayrık ve beceriksizliğini aştım ve en önemli kısım olan ve kaçırılmaması gereken hikayeye dalmıştım.

orvebrandhenrik

Wendell Berry said it best: It is an inspiring, necessary book about agriculture because it is not just about agriculture. When we can change the way we grow our food, we change our food, we change society, we change our values.